Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz BEE #4611 üzenetére

    Most tényleg nem érted, vagy ittál? :DDD
    Autós példánál maradva: Belerakhatsz egy kocsiba úgy is 200eKM-et, hogy csak sztrádán jártál vele, és úgy is, hogy cementet szállítottál vele, és levezényeltél 15 felújítást, netán nagybani zöldségpiacoztál :D
    DSLR-t is használhatsz pl. stúdiófotózásra műteremben (az én K20D-m első 14ezer expója pl. ilyen körülmények között esett meg) és fotózhatsz vele hóban-sárban raftingoláson, rallykon, füstös kocsmákban, füstgépes sörlocsolós partykon.
    Szerinted a kettő között nincs különbség? :U

    Slowman: Bocs, összekevertelek valakivel, úgy emlékeztem Canon 30D-d van:R :DDD De azt, hogy 3 éves gép 30ezer expóval kemény igénybevételen ment át továbbra is vitatom.

    *ist DS-emben volt 15ezer expó amikor vettem, 29ezer amikor eladtam, azóta eltelt 2 év és még mindig használják iparszerűen tárgyfotózásra, szóval saccperkábé 100ezer expónál jár.
    K10D-mbe másfél év alatt tettem emlékeim szerint 32ezer expót, azóta sincs semmi baja.
    K20D-met fenti expószámmal vettem át első tulajától úgy, hogy nem hittem el, hogy nem új a gép olyan volt még a szaga is, nembeszélve az állapotáról.

    Egyik fórumtárs eladta a gépét, (talán K100D volt?) 200ezer :Y feletti expószám van benne, szóval ez nem Canon 40D, meg 300D :N

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák