Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder1

    senior tag

    Sziasztok!

    Deezer topic nem igazán pörög, úgyhogy inkább ide írom.

    A probléma a következő:

    Néhány hete a 15 napos próba keretében kipróbálta a húgom a Premium+ szolgáltatást, ehhez pedig az én paypal számlámat (xxx@gmail.com) használta. Letelt a 15 nap, le is vonták tőlem az 1499 Ft-ot. Ez eddig rendben is van, mert elfelejtettük lemondani. Viszont sem az ő e-mail címével(yyy@gmail.com) belépve, sem az enyémmel(xxx@gmail.com) nem írja ki az oldal, hogy elő lennénk fizetve a szolgáltatásra, holott még csak 6 napja vonták le az összeget, így az egy hónapból még bőven van vissza.
    Mindkettőnknek ezt írja ki:
    "Jelenlegi csomagod: Felfedezés
    Jelenleg ingyen használod a Deezert. A Premium+ előnyeinek megismeréséhez kattints a lenti gombra."
    Paypal bizonylaton kívül egyébként nem kaptam e-mail-t a rendelésről, lemondani pedig sehol sem tudom, mert nem is észleli, hogy meg van rendelve.

    Ezt megírtam a supportnak is a magyar nyelvet kiválasztva, erre kaptam egy angol nyelvű sablon választ, hogy hogy tudom lemondani, viszont az általa linkelt oldal ugyanaz, ahol nekem azt írja, hogy ingyenesen használom.

    Mi a francot lehet így ezzel kezdeni? Nem sok kedvem van megint 1500-at fizetni a semmiért...

Új hozzászólás Aktív témák