Új hozzászólás Aktív témák

  • dptrsk

    addikt

    válasz x1port #25319 üzenetére

    Az elv bosszantó, ha én vállalom hogy x ftot fizetek 2 évig, akkor nekem addig ne emeljen. A Telekom vezetékes oldalon emelt kb fél éve, sokan felmondhatták volna a szerződést emiatt ha mindenkinek emelnek. Úgy emeltek, hogy az új ügyfélnek drágább, s ha az aktív hűséged letelik s hosszabbítasz neked is drágább s így nem mondhatja fel a meglevő üf. Ha a mobilszolgáltató emel követhetné ezt a példát s elfogadóbb lenne az ügyfél. Ha Vangelis a legolcsóbb csomagban vette a telefont nem tud lejjebb váltani. Ha valaki felelősen bevállal x ft havi díjat 2 évre s emelnek rajta s nem tudja fizetni ki tehet róla? Az ügyfél felelősen döntött mikor belevágott a 2 év rabságba adott díjjal...
    Az áram, gáz annyiba kerül amennyit fogyasztasz, ha soknak érzed, a heti 2 helyett 1szer porszivozol. Viszont az előfizetésnél van egy fix alapdíj(ha csökkentem az 50 perc hívást 35 percre nem lesz kevesebb a havidíj ha 60 perc van a legkisebb csomagban(nem tudom mi van a legkisebb csomagban csak egy példát írtam)...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák