Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz LamaCube #23108 üzenetére

    többekkel együtt én is leírtam a megoldást (eladó üzletnek vissza, aztán harcoljanak ők, mert valahol az ő saruk a dolog. ha egyértelműen nem a srác tehet a problémáról, akkor már eleve ott sem azt kellett volna csinálni, h kifizetni x-y arányban a tisztítást, hanem a bolté a teljes kiadás), mások előttem még május elején leírták, h ennyit kell(ett volna) tenni. segítettünk tippekkel, ennyit lehet tenni. értem én is, h azon megy a vita, h kért (helyette valaki más valamit egy munkalapon) és aztán valami történt (és fizetett). most viszont már tényleg nem fogok ezen pörögni, csak majd várom a beszámolót, h mi is volt, de az első tüneti leírások alapján tényleg nem por (és nyilván por tisztítást kért az üzlet az ő nevében a szervíztől, amit jóhiszeműen feltételezhetünk, h meg is történt).

    amúgy ha elkezdenék problémázni a fórumban, hogy egy mindössze 10 hónapos 5d mk3-as vázamról simán leválik a gumírozott rész, akkor is közfelháborodás lenne? mert ez történt :) jártam bent, azt mondták, hogy "ilyet nem szokott" és hogy "ez nem garanciális", de végül elintéztük annyival, h "pedig rendeltetésszerűen volt/van használva, majd behozom, amikor épp nem fog hiányozni 2-3 napig és kicserélik rajta a levált és picit szétnyúlt gumit". a többi 10e db nem csinálta, ez pont csinálja, hát erre van a jótállás, ha valami váratlan dolgot produkál az eszköz normál használat mellett. személyesen minden gördülékenyebb (nem csak itt, hanem mindenhol). persze én könnyebben vagyok, mindössze másfél óra autókázás tőlem a szervíz, ami azt jelenti, h csak kb 3 órát kéne rászánnom a dologra, de mivel az én érdekem, ezért megteszem. de még az is lehet, h garanciafutár lesz, merthogy ezt személyesen már egyszer megvitattuk, csak akkor épp nem akartam letenni a vázat és mivel nem mindennapos a hiba, nem volt raktáron tartalék borítás

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák