Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz Topiccsendőr #132338 üzenetére

    "Egy jelenseget irt le, ami letezik, es te is erzed a sajat borodon."
    Nem értem miről beszélsz. Én magyar vagyok, és mégsem így viselkedek. Te is magyar vagy, és Te sem. A topik legtöbb tagja magyar, és a legtöbben szintén nem... :N
    Egyébként pedig mit tapasztalok a saját bőrömön? :F

    "Nem tudom hol voltal eddig, de az orrod elott bontakozott ki egy hszben. :D"
    Dolgoztam. Igen, munkaidőn kívül is. Szoktam. ;)
    Mikor elkezdek olvasni egy kommentet, és látom, hogy olyan téma van benne, ami engem nem érdekel, akkor nem olvasom végig, hanem továbbgörgetek. Ez a blokk-felújítósdi engem nem érdekel, ezért átgörgettem a legnagyobb részét. Biztos vagyok vele, hogy sokan csinálják ezt akkor, ha pl. én írok számukra irreleváns dologról - normál esetben így működik egy fórum ;)

    "Erre hogy sikerult ez a reakcio? :D"

    A komment egy önnálló komment volt. Sőt, később még oda is lett írva, hogy nem norbert1998-nak lett címezve. Hát így született ez a reakció. Mert ahogy Te nem szereted az általánosításokat motorokkal kapcsolatban, én úgy nem szeretem az általánosításokat a magyarokkal kapcsolatban. ;)

    (#132337) Pocee
    A testvérem is Ausztriában él a családjával már vagy 15 éve. Ők sem lopnak. Akkor már legalább hatan vagytok ezzel így? :B

    -----------------------------
    u.i. mindenkinek:
    1000+1x leírtam már, a hangsúly nem megy át írásban. A sok szmájlit azért raktam oda. Nem vagyok besértődve senkire, nem haragszom senkire. Sőt, senkire nem fogom azt mondani, hogy rasszista, mert negatív és előítéletes jelzőkkel lát el egy népet annak X%-ának viselkedése alapján. (Ahol X nem egyenlő nullával, és természetes, pozitív szám, ami kisebb, mint 100!) :DDD

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák