Új hozzászólás Aktív témák

  • akos3

    addikt

    válasz runner 125 #12600 üzenetére

    Igen már vártam vkitől. Volt egy sejtésem, h Te leszel az első ;]
    De korábban már leírtam, h nem szeretnék agyonhajtott 2T-t venni hiába megy jobban, nekem nem éri meg a sok nyüg meg a fogyasztás. 4T közül meg sztem a cbr még az ami a legjobb, azért YBR gyengébb nála. Az olyan XT szinten van kb. Igazából a 2T erejét és a 4T megbízhatóságát kéne ötvözni, de mível ilyet nem találtam marad inkább a cbr. Azt ha kimotoroztam, akk lehet érdemes letenni Akorl-ra, vagy A-ra jogsit, mert A1el sokkal erősebbet nem tok produkálni...
    Egyébként ahogy Tibii91 nagyon jól mondta, BWS után valószínű egy álom lesz az is. Arra sztem tökéletesn, h Pesten szaladgáljak, ha netán beakad vmi nő akk felültetni mögém (BWS-be ezt utáltam, h sose tudtam teljesen haza vinni, mert nem akartam forgalmas úton vele menni már 2en, pedig erőben kb ugyanolyan vt mintha egyedül mennék). Esetleg nyáron évi 1x legurulni vele Balcsira. Sztem ilyenekre megfelel. Gondolkoztam, h veszek egy 2000-2002es NSR-t, de megkérdeztem sportmotoron egy sráctól akinek volt NSR-je és CBR-e is, h melyiket ajánlja, és mondta, h az NSR hiába ment, ő utálta mert szerelni kellett állandóan és h mindenképp most már a cbr-t ajánlja mert azzal semmi gond nem lesz, és valszeg kibirom h nem megy úgy..
    Hát kb ez most a helyzet, ezeket összevetve a cbr-r esett a választás, de amíg nincs itt nyilván még változhat :) Bár már egy ideje nézelődök és nem igazán találtam jobb választást...

    ja amúgy a név változás felőlem is mehet :) Így bátorkodtam már ezt is ONba hagyni :B Tothgera30-tól meg már most kérek előre elnézést :P

Új hozzászólás Aktív témák