Új hozzászólás Aktív témák

  • mogyoro42

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nyomozásom során találtam egy érdekes versenyzőt, amiről már volt szó a fórumon, most néztem, hogy az ára is elfogadható, pár helyen kapható (PCX, Compker, stb...), a
    Kioxia EXCERIA. Ez egy Toshiba termék. A 240-es most olyan 11-12.000.- körül van.
    Ami érdekes benne, hogy budget kategóriában is Toshiba, Hynx csipeket használ. Itt-ott minimális Phison-t is, de én csak a segédáramkörökben láttam.
    Nem állítok róla semmit!
    A legtöbb belépő szintű, és közép kategóriás versenyző Phison, vagy "SM" vezérlőket használ, a low budget kategóriában a legtöbb kritikus hiba a vezérlők miatt szokott lenni, így visszaolvasva...
    Én sajnos nem veszek, mert az Amazonon írták páran, hogy régi, 3.-4. generációs procikkal, és régi BIOS-okkal nem mindíg sikerült összehozni. Egy 7 éves laptopot csinálok meg böngészősnek, nem kísérletezek, de szerintem aki más célra keres, annak érdemes lehet nyomozni egy kicsit.
    Itt egy cikk, ahol látszik a belseje: (jobb klikk, fordítás magyarra :) )
    https://www.hardwareluxx.ru/index.php/artikel/hardware/storage/50889-test-i-obzor-kioxia-exceria-novye-ssd-v-raznykh-formatakh.html

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák