Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Biga123 #21226 üzenetére

    Hónapokig egy ilyen, Wintel W8-as mini pécén üzemeltettem a Plex Servert. Miért kellene automatikusan transzkódolnia? Ha a végpont le tudja játszani az adott anyagot és elég neki a sávszélesség, akkor - tudtommal - már csak a feliratok kavarhatnak be, de én utóbbiakat is a végponti lejátszón szoktam menedzselni, így nem okozhatnak problémát. Ezen kívül vannak még olyan extrém esetek, mint amilyenbe pl. Xbox One S-en futottam bele, amikor a kliensprogram állandóan transzkódoltatta a szervert, de ez a One-ra írt progi hibája volt.

    Mindemellett én pl. családi fotók és videók, továbbá a zenéim megosztására használom a plexet. LAN-on belül "sima" samba megosztást használok, LAN-on kívülre pedig nem osztok meg filmeket, így a transzkódolás gyakorlatilag kizárva.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák