Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz LW #451 üzenetére

    Nekem van egy 24-es benq is a munkahelyemen... asszem G2412HD.

    Valahova a monitor és az ipari hulladék közé pozícionálnám. Hangzatos PR matricák, meg funkciók, mögöttük viszont sapka szart nem ér a technika.

    Kalibrálni gyakorlatilag lehetetlen. Próbáltam legalább alapvető autocades és pitiáner grafikai dolgokhoz beállítani, de ahhoz sem jó. Gyakorlatilag a színeit nem lehet beállítani, vagy egyik, vagy másik sosem stimmel, de leginkább a kék az ami okádék.
    Ezenkívül olyan kiváló betekintési szögei vannak, hogyha eléülsz fél méterre középre merőlegesen nézve, akkor a két szélén már látható a torzulás...

    Filmnézésre talán jó, meg játékra, de ennyi. A színek torzsága már windowsban is feltűnő, a kék XP sémával 5 percet sem bírom nézni, át kellett rakjam az ezüstre. Most az egy dolog, hogy S-PVA paneles monitorokkal hasonlítom össze, de szerintem más TN-esek is bőven többet tudnak ennél. Remélem. Ha meg nem, akkor nem értem a fél világot, hogy hogy a francba bírnak egyesek TN-es monitor elé ülni :)

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák