Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    Sziasztok..

    Na voltam pénteken egér mustrán egy számterk boltban de ha már ott voltam akkor vásároltam is.
    Tudatosan mentem oda tudtam hogy milyet akarok majd venni első sorban azokkal kezdtem persze ebbe azért a fórum sokat segített hogy mit is akarok majd és akkor eljött a puding próbája a próba.

    a G400 egeremet szeretném lecserélni jönnek már elő a kisebb hibái és a Login kívül szeretnénk más egeret is
    kipróbálni vagy használni.

    A nagy reménységem a SteelSeries egerek voltak velük kezdtem a sort
    Az elméleti favoritom a Rival 300 volt szép nagy tetszetős egér jó fogás kicsit kisebb 310 nem nagyon érintet meg én valahogy jobbnak gondoltam és jött a titkos fegyver a Rival 600 ami nekem elég futurisztikus volt
    már jobb fogása volt mint a 300 és a 310 nek.

    Nem győzött meg annyira a Rival sorozat nincs más hárta akkor nézzünk Logi egereket
    Itt a G402 néztem meg jójó de nem az igazi volt még mindig szóba került még a G502 ami elég tetszetős darab
    hát van súlya az biztos érezhető volt a Rivalok után ami még talán zavar a sok sok gomb az egeret nem csak én fogom használni hanem a drágaságom is és a nők és a sok gomb az csak bonyodalom ;]

    Na de még választék jöttek a Zowie egerek amik kényelmes és kellemes fogásúak voltak nekem vagy is a kezembe viszont kicsinek tűntek a G400 után kicsit furcsának is mivel ezek szimmetrikus a kialakulásuk.

    Viszont gondolkodóba ejtett még a Xtrfy egerek megnéztem ezeket is kényelmesek ezek is jó a fogásuk

    Volt egy egér kirakva talán hatodikra fogtam meg de mindig vissza tértem hozzá nekem ez volt a legkényelmesebb fogású legjobban kézre álló volt viszonyításom a többihez képest és nekem
    [ŐőŐ]
    jött be a legjobban és te az enyém én a tied lett belőle.

    Én tudtam elméletileg hogy mit akarok és úgy is mentem oda de gyakorlatilag nem az lett amit szerettem volna.

    Még nincs használatban majd ha meg lesz a billentyűzet és újra lesz telepítve a gép akkor majd kiderül hogy jól választottam e ;)

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák