Hirdetés

2018. szeptember 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-25 22:52:02

IT café

Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2018. 08. 22.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás
Mostantól a Discord-on is elérhetőek vagyunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#35001) bigrock válasza Sonja (#34315) üzenetére

bigrock
(őstag)

Lenovo MIIX 2 10 tablethez használom. Semmi extra, teszi a dolgát. Könnyű volt párosítani és nem is veszíti el a kapcsolatot sosem. Közepes méretű, női kéznek pont jó.
Szerk: most látom, nem egy mai hsz-re válaszoltam... :)

[ Szerkesztve ]

Thinkpad T450s - Mate 10 Pro

(#35002) Outblast

Outblast
(tag)

mind1 lehet inkabb szanok ra meg egy kis lovet es akkor remelem megint ~10 evig birja majd mint a Diamondback.
ezeket neztem [link] Roccat
vagy esetleg egy Razer Deathadder

(#35003) jookomak válasza Outblast (#35002) üzenetére

jookomak
(PH! addikt)

Merciből ne akarj visszaülni trabantba.
Nem volt a kezemben DB, de ha a DA passzol, akkor nyugodtan veheted. Akár innen apróról, ebayről. Vagy nagyjából ahogy a képeken elnézem a logi g400(s) sem elvetendő, hasonló méret, igaz más kialakítás.

(#35004) CsIrKeRaToR

CsIrKeRaToR
(tag)

Üdv!

Egy M100-as patkányt használok már jó egy éve,viszont játéknál hiányzik róla az oldalsó gomb. 10-nél többet nem szívesen adnék többet ki rá. Fingertip grip fogásom van,FPS-re kéne és természetesen vezetékes.

Tudnátok ajánlani valamit?

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#35005) dobragab válasza CsIrKeRaToR (#35004) üzenetére

dobragab
(Topikgazda)
LOGOUT blog

Válogass.

Én SS Kana v2-t mondanék, 10.900-ért

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#35006) CsIrKeRaToR válasza dobragab (#35005) üzenetére

CsIrKeRaToR
(tag)

Köszönöm!

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#35007) vzsryl válasza dobragab (#34929) üzenetére

vzsryl
(PH! nagyúr)

Genius Xscroll GM-04003A-ból lett pótolva a kábele. Szabványos 5pines csatlakozó. Más volt a sorrendje, de Xero TS3-as kommentárjával sikerült megcserélnem, és most olyan a G400-as, mintha új lenne. Még talpakat veszek hozzá jaffa-tól, és remélhetőleg évekig fog szolgálni.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/

(#35008) jaffa 2843 válasza vzsryl (#35007) üzenetére

jaffa 2843
(Ármester)

:P

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#35009) SunMount3r

SunMount3r
(PH! kedvence)

Csak egy észrevétel: az ajánló linkelgetésével csak az a baj, hogy sokan keresnek 10K alatt egeret és abból a listából max 1 az amit ezen ár alatt be lehet szerezni itthonról, újonnan. Én pl. nem tudok az E-bay-ről vásárolni (és nem is akarok), a bankkártyám egyszerűen nem alkalmas rá (és egyéb okokat ne is soroljunk, bár a változást sem zárom ki a távoli jövőben), lehet sokan vannak még így (ahogy látom). Ez nem kötöszködés akar lenni, de ez a személyes észrevételem.

Respect. :)

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#35010) SP!T válasza SunMount3r (#35009) üzenetére

SP!T
(PH! addikt)

De ha nincs, akkor nincs. Csak azért senki nem fog beleírni egy egeret, hogy na legyen benne ilyen áron is. Pont ezt akarjuk elkerülni. Innen indul és sajnos ezt meg kell érteni. Ha ez alatt akarsz venni és eBay kizárva, de újat akarsz, sajnos életbe lép az ami szimpatikus ajánlás... Célszerűbb aprón keresgélni ajánlottat!

[ Szerkesztve ]

(#35011) linuxuser666

linuxuser666
(tag)

Na ígértem múltkor hogy írok véleményt a g100s-ről, csak nem akartam elsietni.
Semmilyen programmal nem teszteltem, csak játszottam vele.
3 játékban lett eddig kipróbálva, cs 1.6, cs go, és quake 3.
500 hz-en használom, a wmo ezerre volt állítva, de a perfect control így is sokkal jobb.
A wmo-val pont az volt a problémám hogy gyorsan rántok, és néha az egér nem tudta már lekövetni.
Ezzel az egérrel még nem volt ilyen gondom olyan mint ha egy felturbózott wmo lenne.
400 cpi-n használom, és szerintem pontosan ugyanolyan pontos így mint a wmo.
45 centin fordulok minden játékban 180 fokot, szóval más beállítással nem is próbáltam, de erre a beállításra tökéletes az egér. Az alakja még mindig fura, meg kell szoknom, de egyébként nagyon jó. Váltogatni szoktam a fogásokat, de eddig mindegyikben kényelmes volt. Nem izzad rá annyira a kezem mint a wmo-ra, aminek nagyon örülök, mert utálom ha izzad, és hajlamos vagyok fél óránként kezet mosni miatta. A gombok szerintem jó helyen vannak, az elején kicsit féltem hogy véletlenül lenyomom majd a dpi váltót, de ahogy én fogom az egeret a közelében sincsenek az ujjaim. A media markt-ban vettem egyébként hétezer párszázért ingyen kihozta a futár, és 3 napon belül.Mást nem nagyon tudok róla írni. Szerintem ez az eddigi legjobb egerem.

(#35012) takessz

takessz
(senior tag)

Sziasztok Játékra keresek egeret de nem akkarok sokat költeni viszont fontos lenne az 1000 Hz és 2+ gomb is első izbe ezt néztem kiSharkoon M20 illetve egy Lézerest amibe Avago 9500 Szenzor van még pedig A4 tech xl 750 bk nem tudom melyik lenne a jobb nekem elsősorban CS GO-ra kellne 3.33 Sensivel tolom és 800 Dpi vel jelenleg ezen változtatni nem fogok nos akinek van ilyesmi egere vagy ha akad itt egy jó CS GO kb ilyen árkategóriába ha tud jobb egeret azt megköszönöm fontos még egyszer +2 gomb legyen az egéren!!

Apple iPhone 7 32G Matte Black iOS 11.3 "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#35013) Nyx89 válasza SunMount3r (#35009) üzenetére

Nyx89
(fanatikus tag)

Bankkártya nem szükséges a vásárláshoz ebay-en, ne keverd az Amazonnal.

Ebay regisztráció, paypal regisztráció valamint egyszerű országonként/régiónként változó bankszámlára történő banki átutalás szükséges hogy feltöltsd a paypal egyenleged. Ha érdeklődsz, szivesen segítek benne.

És hidd el nem titkolják a topik lakói, hanem nem létezik ajánlható egér hazai boltokban adott összeg alatt. És így az ebay, csak egy plussz lehetőség, kérlek ne említsd negatívumként.

kötözködés

(#35014) Vanir válasza takessz (#35012) üzenetére

Vanir
(Topikgazda)

Tagold a mondataidat, mert írásjelek nélkül nagyon nehéz nyomon követni amit írsz.
Csemegézz innen. Ha ebay játszik, akkor költs rá még egy picit és DeathAdder 3.5G vagy G400s. De ezek csak példák.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre az adott topikban válaszolok, privátban kérlek ne keressetek ilyen ügyekben!

(#35015) nyunyu válasza Nyx89 (#35013) üzenetére

nyunyu
(PH! félisten)

Paypallal az a baj, hogy pofatlanul dragan valtja a penzt.

Nemreg fizettem 20$-t PPvel, 5423Ft-t vont le a hozzarendelt bankkartyarol.
Aznap a bank deviza eladasi arfolyama 261.83 volt, kartyaval direktben fizetve csak 5236Ft lett volna a fizetett osszeg.

Laza 3.5% az arfolyam kulonbseg...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35016) kemotox válasza nyunyu (#35015) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)

Nemtom pontosan milyen esetekben van fee, de lehet az volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha mindenképpen eltökélt szándékod az, hogy csúnyán meg akarod bántani a szüleidet és nincs merszed ahhoz, hogy homoszexuális legyél, az a minimum, hogy a művészetekbe mártod magad!"

(#35017) izee válasza nyunyu (#35015) üzenetére

izee
(senior tag)

Ritka gyenge a Forint is :o :O ;] :P

144hz megvitatva: https://prohardver.hu/tema/quake_champions/hsz_1822-1866.html

(#35018) nyunyu válasza kemotox (#35016) üzenetére

nyunyu
(PH! félisten)

Az eladot ezen felul sarcoljak...

(#35019) nyunyu

nyunyu
(PH! félisten)

Jol eldugtak a dijtablazatot

3.5% konverzios koltseget szamolnak fel, ha Forinttal fizetsz mas deviza helyett.
Plusz ha jol ertelmezem, akkor 3.9%+0.3$ terheli az amerikai eladot is, mert kartyaval fizettem, magyarul csak 18.92$-t fog kapni.

Bankok nincsenek ennyire pofatlanok.

[ Szerkesztve ]

(#35020) izee válasza nyunyu (#35019) üzenetére

izee
(senior tag)

Ahahaha, ahogy a sarki cipőboltost is terheli, ha kártyával fizetek.

Azt hiszik ők az "online poker" és minden asztalra kitett pénzből lecsípik a sarcot.

[ Szerkesztve ]

144hz megvitatva: https://prohardver.hu/tema/quake_champions/hsz_1822-1866.html

(#35021) ZedMester

ZedMester
(őstag)

Az egerem kezd kipurcanni. Tegnap este nem érzékelte ha görgettem, ma reggel pedig már alig-alig ismerte fel. Max. 10k-ig vennék gamer egeret, többnyire MMO,MOBA játékokkal játszok. Eddig a TESORO Gandiva jött be. Tapasztalata van valakinek? Ha leírná azt megköszönném neki! 1-2 ezerrel drágább az még belefér.

[ Szerkesztve ]

>i just want to feel myself, you want me to kill myself

(#35022) atidzsiforc válasza ZedMester (#35021) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

ez most magaban 408g, vagy dobozostol? rossz az info a hivatalos oldalon, az eger sulya 135g

mobakban a lezerszenzor hardveres accele gondolom nem zavar. ( valszeg a9800, 8200dpi 12000fps)

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#35023) nyunyu válasza izee (#35020) üzenetére

nyunyu
(PH! félisten)

Tizensokeve az OTP akart ennyit szakitani, amikor meg csak naluk lehetett kartya elfogado terminalt kerni.

Azota a piaci verseny lenyomta az arakat+par eve torvenyileg rendszabalyoztak a kartyatarsasagokat+bankokat, most kb. feleennyi sapot szedhetnek az elektronikus fizetesi tranzakciok utan.

[ Szerkesztve ]

(#35024) ZedMester válasza atidzsiforc (#35022) üzenetére

ZedMester
(őstag)

Magában annyi, de van benne egy kis vas :DD.

[ Szerkesztve ]

(#35025) atidzsiforc válasza ZedMester (#35024) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

varjal most akkor ez az eger van, vagy ezt nezed? nem sikerult kibogoznom a hsz-edbol.

(#35026) ZedMester válasza atidzsiforc (#35025) üzenetére

ZedMester
(őstag)

Eddig ezt néztem ki. A4tech egerei? Mondtak olyat is hogy azokkal vigyázni kell.

[ Szerkesztve ]

(#35027) ZedMester válasza ZedMester (#35021) üzenetére

ZedMester
(őstag)

És a kattintásának a hangja lehetőleg hangos legyen.

(#35028) kemotox válasza ZedMester (#35026) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)

A4-et legjobb ha meg sem veszed, akkor még vigyázni sem kell! :D

"Ha mindenképpen eltökélt szándékod az, hogy csúnyán meg akarod bántani a szüleidet és nincs merszed ahhoz, hogy homoszexuális legyél, az a minimum, hogy a művészetekbe mártod magad!"

(#35029) ZedMester válasza kemotox (#35028) üzenetére

ZedMester
(őstag)

:D ezen jót röhögtem. Nem lehet olyan rossz az, ki kell próbálni.

(#35030) kemotox válasza ZedMester (#35029) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)

Jah végülis igazad van, nem olyan szar, az enyém pl jó volt arra hogy a kábelt felhasználjam belőle, totál megérte :C

Lézeres A4-et mindenképp kerüld, optikaiból meg csak a legolcsóbbat, hogy kevesebbet bukj :D

[ Szerkesztve ]

(#35031) takessz

takessz
(senior tag)

Sziasztok 10000 alatt szeretnék egeret venni ami fontos CS GO-hoz lenne +2 gomb legyen rajta 1000 Hz-s legyen és ha lehet világítson remélem tudtok segíteni!!Jah és Ha lehet kapható legyen MO-n valahol :)

Apple iPhone 7 32G Matte Black iOS 11.3 "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#35032) Vanir válasza takessz (#35031) üzenetére

Vanir
(Topikgazda)

[link]

Szakmai kérdésre az adott topikban válaszolok, privátban kérlek ne keressetek ilyen ügyekben!

(#35033) takessz válasza Vanir (#35032) üzenetére

takessz
(senior tag)

De nem tudom melyik a jó a nagyon max a 10k huf azért írtam újra ide!!

(#35034) ZedMester válasza takessz (#35031) üzenetére

ZedMester
(őstag)

TESORO Gandiva ami jó lehet neked. Nézd meg, nézz rola videokat is.

(#35035) teratti

teratti
(senior tag)

Helló! A Sharkoon M20-as egér mennyire vállalható? :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#35036) takessz válasza ZedMester (#35034) üzenetére

takessz
(senior tag)

Köszönöm meglesem!!

(#35037) netpeti98 válasza takessz (#35031) üzenetére

netpeti98
(PH! kedvence)

Esetleg Steelseries Kana v2? Vagy olcsóbban Kana i-café?

(#35038) Vanir válasza netpeti98 (#35037) üzenetére

Vanir
(Topikgazda)

Oldalsó gombok kellenek neki.

(#35039) atidzsiforc válasza Vanir (#35038) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

mind2-nek vannak oldalso gombjai

(#35040) Vanir válasza atidzsiforc (#35039) üzenetére

Vanir
(Topikgazda)

Szerintem egy oldalra gondolta a két gombot, bár nem száz százalék.

(#35041) takessz

takessz
(senior tag)

Köszönöm srácok lehet rááldozok többet akkor valahogyan és akkor egy olyan egér amivel nem lesz gond évekig!!

(#35042) bbdzyx válasza takessz (#35041) üzenetére

bbdzyx
(senior tag)

Kana V2 volt nekem is. Mindkét oldalán egy-egy plusz gomb, fingertip fogásomból adódóan ezek néha nagyobb rántásoknál véletlenül 'megnyomódtak', egy claw/palm fogású haveromat azonban egyszer sem zavarták. Menj el, fogdosd meg a Pixelben ha van kiállítva. Kicsi és pehelykönnyű, fonott borítású a kábele , kicsit rideg, de jobban zavaró a súrlódása.
Elvileg egy minimális smoothing volt benne, de az új firmware-k azt is kipiszkálták. Azonban elég magas a LOD-ja, szóval ha nem emeled a fejed fölé fordulásnál, akkor sajnos le kell ragasztani az érzékelőt. CSGO-ra használtam én is, jó kis egér volt, kár hogy ráléptem pár hónap után. :) Egy vidéki webshopban 10900-ért hozzájuthatsz, spórolsz ~4e Ft-ot a mainstream webshopokhoz képest, ennyiért ajándék.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#35043) ZedMester válasza takessz (#35041) üzenetére

ZedMester
(őstag)

Kana V2 most purcant ki nekem, igy majdnem 4hónap után.

(#35044) salytmasztor válasza ZedMester (#35034) üzenetére

salytmasztor
(senior tag)

Tesoro Gandiva??? ... Egy majdnem fél kilós egeret ajánlasz A9800 lézeres "csoda-szenzorral"?
:U Atya-gatya! :U

[ Szerkesztve ]

(#35045) bbdzyx válasza ZedMester (#35043) üzenetére

bbdzyx
(senior tag)

Mi történt, mi baja lett?
Nekem tökéletesen működött több mint fél évet, nem volt rá sok panaszom. Csak mint említettem portalanításnál letettem a földre és ráléptem. :))

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#35046) kemotox válasza salytmasztor (#35044) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)

De most az tényleg 408grammos? Azt hittem csak poénból írta itt valaki.. Beszarás. 120-130g a max kb amit láttam, ez meg majdnem a négyszerese. Izületi problémák, jövünk! :D
Megnéztem a gyártó honlapját. 5 lilacsillag(f)os review-ok. Wow. "Based on 2 review". Aham, oké. Írtam én is egyet. Persze, hogy nem jelenik meg. Marha hiteles a cucc.

(#35047) ZedMester válasza salytmasztor (#35044) üzenetére

ZedMester
(őstag)

A honlapján az hibás infó :-) Több másik helyen se annyit irnak. Csak 135gramm

[ Szerkesztve ]

(#35048) ZedMester válasza bbdzyx (#35045) üzenetére

ZedMester
(őstag)

Tegnap este a görgö nem gördült rendesen, ma reggel meg fel se akarta ismerni. Nemtudom, biztos selejt volt :D

(#35049) atidzsiforc válasza salytmasztor (#35044) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

135g, a masik oldalon rossz az info.

amugy nemertem mi a bajotok az a9800-al a kinzu v1-nek is van hardveres accele, megis ott van az ajanlott listan...

amire amugyis rafer egy frissites mar

felreertesek elkerulese vegett, itt van az asztalomon 2 mlt04-es (wmo+imo 1.1a), egy adns3090-es (ninox aurora) meg egy a9800-as (cm storm mizar) eger es mindegyikkel hozom a szintet amit altalaban meg tudok utni.

[ Szerkesztve ]

(#35050) #10691584 válasza atidzsiforc (#35049) üzenetére

(törölt tag)

De a kinzué stmicro :DDD Amúgy milyen az aurora? Az oldalán annyit láttam, hogy "preordering" te meg már azzal tolod? Az a kotsoog sya is azzal nyomja már, csak azt hittem azért, mert ő "kiváltságos"

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.