Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Williamgrant #69714 üzenetére

    Nnna, nekem sem sikerült még lecserélnem az A4Tech X7 egeremet ;]
    Mivel nem játszok, így a gamer dolgok abszolúte hidegen tudnak hagyni.
    Az A4Tech egeremnek, ami van már vagy ezer éves, azonban a középső egérgomba nagyon jó. A görgő is, de a görgő alatti gombról beszélek most. Böngészőben ezzel lehet nyitni háttérfülön az oldalakat, és a fülre kattintva ez be is csukja. Szóval egy fontos gombról van szó (nekem, legalábbis). Nem egy egeret kipróbáltam már, és azokkal mindíg több bajom volt. Az első, ha betonkemény a középső gomb. A fent említettek miatt szinte azonnal leteszek róla. A másik, ami viszont csak használat közben szokott kiderülne, ha nagyon nem úgy mozog, ahogy azt én megszoktam. Sok egérrel az érzékenységgel satöbbivel kell bohóckodni, hogy ne szaladjon túl. Vagy, ha elengedek egy egeret, akkor ne ugorjon arrébb még 1-2 centit. Van olyan egér, ami könnyű, de betonacél a kábele, és, ha elengedem, akkor a kábel visszahúzza az asztal közepére...

    Belenéztem az ajánlott egerek első felébe, és a tesztekbe beleolvasgatva egyiket sem merném választani.
    Melóhelyen (szintén ezeréves, szutyoksárga) MS Intellimouse van, azzal is nagyon meg vagyok elégedve.

    Írta itt valaki korábban, hogy nem baj, hogy keményebb a gomb, majd bekopik, és jobb lesz. Háááát. nem tudom. Ha 1-2 hét, vagy hónap alatt bekopik normálisra, akkor még 1-2 hónap, és szét is hullik. Egy mikrokapcsoló működése ne változzon már meg pár havi használat után...

    Na, majd, ha kicsit jobb idő lesz, akkor megpróbálok szétnézni olyan helyeken, ahol lehet egeret nyomkodni, mert tartok tőle, hogy az A4Tech egyszer beadja az unalmas. A borítása már rég lefoszlott róla, pár éve ezért húztam rá karbon matricát, azzal elég ütős kinézete lett :)

Új hozzászólás Aktív témák