Új hozzászólás Aktív témák

  • Pardise

    senior tag

    Sziasztok!

    Nos, ma visszavittem a Media Marktba a Logitech G203-ast, visszaadták az árát. Nálam valahogy gyakran lenyomódott a jobb gomb ha kell, ha nem, ez már idegesítő volt. Végigfogdostam az összes kirakott egeret, de egyik sem jött be.

    A segítségeteket szeretném kérni! Tehát akkor:

    1. Mennyi a keret? - Max 20 ezer forint, de többet is rászánnék, ha találnék valami nagyon jó egeret.
    2. Használtpiac, és / vagy eBay? - Itthonról szeretnék vásárolni, mindenképp újat.
    3. Mire használnád az egeret? - Internetezésre használom nagyrészt, néha world és nagy ritkán játék.
    4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van? - Palm, tenyeres fogás. Közepes kezem van.
    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - Nos, ezt nem tudom megmondani, közepes szinten szoktam használni.
    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) - Lényeges, hogy az egéren bal oldalt legyen előre és vissza gomb, valamint az érzékenységet is lehessen állítani.

    Előző egerem egy Logitech G9 volt, mely bő 6 évet bírt. Az egérhez 2 markolatot adtak, egy nagyot és egy kisebbet. A kisebbet használtam. Súlyokat nem tettem az egérbe.

    A következő egereket néztem ki, melyekről a véleményekben írnak olyanokat, hogy nem tudom merjem-e venni:

    Corsair Vengeance M65
    . Ez nagyon tetszik, videók alapján is, viszont az a piros oldalsó gomb nem tudom mennyire lenne útban a hüvelykujjamnak.

    Razer DeathAdder Elite Ez sem rossz, viszont többen szidják, hogy hamar tönkremegy.

    Razer Basilisk Ez tetszik a legjobban videók és kialakítás alapján, de véleményt erről nem igazán találtam. A gond, hogy oldalt a bordák közt az ilyenek gyűjtik a koszt, bár az annyira nem hátrány, rendszeresen takarítom az egeret, billentyűzetet.

    Razer Naga Hex
    Ez is jól néz ki, jó a kialakítása, bár az oldalsó gombok sokasága nem tudom mennyire zavaró, mennyire lehet megszokni. Meg ez lézeres egér, optikai ajánlott ahogy olvastam.

    ROCCAT Kone Pure SE

    A felsorolt egerekről mik a vélemények?

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Your car, your life ;)

Új hozzászólás Aktív témák