Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    Sziasztok!
    Szeretnék kérni segítséget egér választásban.
    "Drágább" egerek közül eddig kettőt használtam játékra:
    - Trust Elite GM-4800
    - ASUS GX850

    Sajnos mindkettőnél jött elő valami hiba, amit már mindenképpen szeretnék az újjal elkerülni:
    1) A Trust esetében a tenyér és ujj résznél levő borítás pár hónap használat után elkezdett darabosan leválni

    2) Az ASUS esetében a tenyér és ujj résznél levő lerakódást nem sikerül egyszerűen 100% letakarítani. Alkoholos törlőkendővel is próbáltam, de mindig előkerült valami ragacs ami aztán szétkenődött. Továbbá az egér oldalán levő gumiborítást rögzítő ragasztő meglazult, így néha a gumiréteg picit elmozdul igazán nagy erő hatására, amit igaz sikerül visszatenni, de ekkor a gumi alól kijön egy kis ragasztó.

    A fenti 2 dolog már igazán idegesített, de az utolsó csepp ez volt:
    Az asztal picit megkopott, így már mindkettő egér esetében a mozgatás nem 100%-osan sima, így hogy ezen javítsak vettem egy SteelSeries QcK egérpadot, aminek a kipróbálása után jött a hidegzuhany...
    a) Az ASUS egyáltalán nem működik a fenti egérpaddal
    b) A Trust működik, de az se tökéletes és ha egy még teljesen sima asztalfelületre teszem a Trust egeret, akkor láthatóan simább a mozgás, mint a QcK egérpadon

    Kérdésem, hogy tud valaki ajánlani olyan egeret, hogy aminél nincs az 1) és 2) pontban felsorolt problémák, illetve 100% folyamatos a mozgása QcK egérpaddal ? Játékok terén szimulátorokat kivéve kb mindennel játszok, FPS, RPG, RTS. Árban nem a Tesco gazdaságos kategóriára gondoltam, de ezért ne arany árban legyen mérve :DDD

    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák