Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Imurai #32072 üzenetére

    Ja, hogy kapcsoló ügyileg?

    Van itthon egy kék kapcsolós 20+ éves Cherry MX 1000 (erről vettem kölcsön a német kupakokat :DDD), baromi jó rajta gépelni (jobb, mint a Gateron Brownon), de egy idő után falra tudnék mászni a ketyegésétől.
    MX Blue klónok ráadásul hangosabbak, mint az eredeti Cherry.

    Terveztem, hogy az elektronikáját felhasználom egy billzet építéséhez, mert "pár" dióda beforrasztásával NKRO a mátrixa (régebbi, fekete kapcsolós MX 1000-ekben még széria volt!), ketyegésével meg kezdek valamit (Jailhouse Blues? MX Clear/Tactile Gray stem?), de sajnos nem tudok rá magyar kupakszettet gyártatni (régi szabvány alsó sor+nem szabvány Caps kupak :(), így nem tudom, mi legyen a sorsa.

    Melóhelyről tuti kidobnának vele együtt, házisárkányt sem szeretnék idomítani a hangjának elviselésére. :DDD

    Más: pbt készletet tényleg csak massdropon árulnak, nemesfém-árban?

    Nagyrészt, de néha Alin is találni ~35$ körüli áron feliratmenteset, vagy 75$ körül mozognak az ANSI US feliratos dyesubok. (Ha ott nem, akkor TaoBaon biztos vannak, de még nem jöttem rá, hogy onnan hogyan lehet nem Kínába szállíttatni.)

    Persze vannak 25-35$-ér olcsó doubleshot PBT kupakok, de sem a Keycool, sem a Tai Hao nem a minőségéről híres.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák