Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesztor87

    senior tag

    válasz Elektrosokk #117125 üzenetére

    Budapest-Hajdúszoboszló távon (4-es főút, 100 körüli tempóval, 4 fővel, tele csomival-ami nem sok:D) oda vissza lett 6,4. A velünk jövő 2008-as 1,3-as Swift meg 2 fővel evett 5,4-et. Kihúzatás 1-2x volt csak, többségében full átlagosan mentünk. Lejöttem a régi 5-ösön 3 fővel nem sokkal 6 feletti fogyival szintén. De ezek tök átlagosak voltak, 2-3000 rpm-nél elváltom, finoman nyomom többnyire téma. Városban, dugóban, megeszi a 12-őt, ha powekodsz vele simán nyakalhat az is. Ha csak a forgalom ritmusát tartod akkor egy mezei 1,3-as Swifthez képest nem eget verő a difi.... ráadásul minden fokozatban mindehonnan belátható időn belül elkezd húzni. Az 5 azért az kevés lenne, de biztos meg lehet csinálni stabil 80-al:D
    A 2,0-ás TFSI Octaviakkal anno a nyertes 4,1-et etetett, szal semmi se lehetetlen.

    kornelka: ez a megane ez érdekes.... nekem a 2-es ( amiből vt a kacsaseggű is) az nagyon tetszik, nagyon kényelmes, de mindenfelől azt hallottam (meg az autonavigátoron is az van) hogy nem megbízható, sok az elektronikai gond...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák