Keresés

Aktív témák

  • C0d3r

    addikt

    válasz userxy #44996 üzenetére

    Csak viszonyításként: 1280x1024-es felbontáson nekem High-on ment, 4x-es AA-val. 1600x900 nem jelent sokkal több pixelt, lényeg a lényeg teljesen rendben van, ekkora kompromisszumokat biztos nem kell kötnie.

    1 GB GDDR3-mas VGA helyett ezt javasolnám, árban ugyanannyi szinte:
    PALIT GTS450 512MB GDDR5 PCIE
    MSI N450GTS-MD512D5/OC PCIE

    (#44998) userxy: Esetleg Pentium G-vel közelebb lehet kerülni, csak az meg hosszabb távra nem olyan jó választás. :(

    [ Szerkesztve ]

  • Jim-Y

    veterán

    válasz userxy #44996 üzenetére

    Azert nem jon ki mert rossz filozofiat kovetsz:
    Sorban: az alaplapon ilyen esetben lehet fogni, az fps maximalizalas a lenyeg, az alaplap legyen egy olcso, csak legyen benne x16 lehessen bele min 4gb memoriat rakni es kezeljen 95w os cput. Tehat alaplap 12-13k

    RMot vadasszon apron, bar ezt boltban is megveheti mert olcso. 4gb ddr3 5k

    Merevlemez, ez leginkabb a palyabetoltesekkor kap szerepet igy szerintem ez is lehet hasznalt, foleg a jelenlegi helyzetet figyelembe veve. 320 gb 7200rpm sataii 5k

    Vga: ennep pont egy rossz ar/ertek aranyut valasztottal, szerintem gts450 sosem volt igazan ajanlhato, mert a tudasban ugyanott levo hd5750 mindig 4-5k-el alatta volt kahato. Ezt majd a vegen.

    Cpu: ez legyen uj, de optimalizaljuk ugy, hogy csak annyira legyen eros, hogy kihajtsa a majdani vga-t, ha ebbol ujat kene venni, akkor a g840-et kondanam 18kert.

    Dvd iro nem kell, felesleges

    Haz, ebbol eleg lesz egy olyan olxsobb haz ami minosegre nem is, de szellozesre kiugro. Lehessen min 5 ventit belerakni. 12k

    Tap: pl hexa400 + hosszabbito, vagy egy ajanlott chicony ~8000

    Eddig 60e. Most ha minel jobban a keretben akarunk maradni, akkor 12e ert egy hasznalt 4850, vagy 4870. Ezekhez kell ugye a sok hazventi.

    Es tudasban ott vagyunk mint a te konfigoddal. Udv

Aktív témák