Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    félisten

    válasz smallmer #105607 üzenetére

    Őszintén szólva nem értem, hogy mit vársz egy alaplap ajánló topicban.
    Kapsz javaslatot, tanácsot, erre továbbra is máshol leírt, de ki nem fejtett problémákon pörögsz.
    Nincs ezzel baj, csak nem lehet így rajtad segíteni, alaplapod meg nem lesz sose... :DDD

    - Vegyek egy Asus ROG STRIX B650E-F vagy Asus ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI lapot a rossz vélemények ellenére?

    Leírtam a véleményem a témában.
    Nekem B650E-E van, semmi bajom vele. A Zen4 topicban több embernek van E-E és E-F, nekem nem rémlik nagy anyázás vele kapcsolatban.

    Én így közvetlenebbül egy véleményes esetről tudok, S4ntos kolléga E-F-jénél a LAN csati látszólag bekrepált, ezt egy BIOS reset orvosolta.

    Erről írtam már korábban: a modern deszkák általában USB-n keresztül oldják meg a hálózatot és az audio-ot, márpedig a AM4-nél és az AM5-nél egyes (nem jelentős, de időnként előferdülő) probléma, hogy az USB-t eldobálja. Ha a hátsó csatiról dobálja el az egeret, az sem poén, de integrált eszköznél (LAN, WiFi, Audio, stb.) még kevésbé vicces. A tapasztalatok szerint BIOS reset, vagy frissítésre megjavul. Ez megint nem gyártó függő, MSI és AsRock lapok kapcsán is olvastam efféle panaszról, én valami AGESA problémára tippelek, AM4-nél is BIOS update-el javították az előforduló eseteket.

    - Vegyek egy ASRock X670E Steel Legend lapot úgy hogy igazából az Asrock eddig többnyire "botladozott" ha jól értettem?

    Mi a "botladozás"?
    A fórumokat olvasva és a Zen4 topicot nézve nem látok igazán negatív véleményt vele kapcsolatban.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák