Új hozzászólás Aktív témák

  • DDalmayr

    csendes tag

    Sziasztok! 3 éves Samsung s20 fe-t kell lassan lecserélnem, a fő funkcióját kezdi nem ellátni, nem csöng ki, nem hallanak, visszhangos, stb. Az aksija is gyengélkedik már. Kb 15 éve Samsungot használok, a jelenlegi telefonom előtt mindig az épp legújabb S szériát vettem úgy 2-3 évente, de ennyi pénzt már nem költenék rá amennyibe most kerül az a vonal. De a többi gyártóval meg nagyon el vagyok veszve. Sokat használom a telefont, de nem vagyok extrém felhasználó, nem játszom, semmi különös, sok telefon, social media, emailezés, bankolás, zenehallgatás, ilyesmi, viszont munkához is ezt használom, tényleg sokat. A fent leírt problémákon kívül az S20fevel semmi gondom, a fényképezője, a kijelzője a gyorsasága nekem mind elég, egyébként még most is jól használható. Yetteles vagyok, szóval onnan választanék, elég szimpatikus a Xiaomi 13T 5g, de kicsit súrolja a lélektani határom, így a redmi note 12 pro+-t és a 12 prot is nézegettem, de ha annyival jobb a 13T akkor belefér. Samsungból az A szériával nem voltak a családban jó tapasztalatok, tehát maximum az S21fe jöhetne szóba, de ár/érték arányban már nem nyűgöznek le a Samsungok így ezt kihagynám. A Honor 90 5g lenne még az esélyes, de nem tudom erre a felhasználásra egyáltalán szükségem van-e erre a kategóriára, és szintén drága, de még meggyőzném magam ha úgy van😁. A hosszú üzemidő és a minimum 2 év normális működés elvárás lenne még, a méret mellékes, batár mind úgyis, a frissítések sem hoznak különösebben lázba, de azért nem bánnám ha még lenne rá. Szerintetek ezekkel a feltételekkel mit lenne érdemes választanom? Köszi😊

Új hozzászólás Aktív témák