Hirdetés

2016. december 10., szombat

Gyorskeresés

(#1551) luimapeiz válasza Daywalkerke (#1550) üzenetére

luimapeiz
(PH! kedvence)

Talán ez megfelel? H2testw

L

Dell® Latitude E6510 + Dell PR03X /Win7 64bit Pro. HUN/ +512GB LiteON® SSD , +1TB WD RED "NAS" , +Samsung SE-506CB/RSBD / LG® 42LE4500 / LG® G2 and V10 "Black" Original Unlocked (+64GB) AnDroid 6.0 + SM E80 / LG® HBS-900

(#1552) Daywalkerke válasza luimapeiz (#1551) üzenetére

Daywalkerke
(fanatikus tag)

Ahogy nézem ez szektorhibákat nem tud keresni, csak egy sima írási+olvasási sebességet megállapító program, én pedig olyat keresek ami hibás szektorokat tud keresni, mert többször van, hogy egy USB kártya olvasóval másolok fájlokat az SD kártyára és megáll és azt írja, hogy íráshiba, de ha leállítom és újra elindítom a másolást akkor megint jól másol.

[ Szerkesztve ]

(#1553) hegegabi80

hegegabi80
(senior tag)

Hali!

Tabletbe (32-64GB) és okostelóba(8-16Gb) kellene micro SD. Melyik márkát, típust érdemes? Samsung, Sandisk, Kingstone, esetleg Toshiba.
Itt helyben van jó áron toshiba, nem tudom mennyire jó.

[ Szerkesztve ]

(#1554) luimapeiz válasza Daywalkerke (#1552) üzenetére

luimapeiz
(PH! kedvence)

USB eszköz milyen? (USB 2 vagy 3.0 , márka, típus ?)
Memória milyen? (márka , méret)
Eddig minden rendben volt vele/velük?
(ezeket tudni jó volna)

(#1553) hegegabi80 A felsoroltakból a Samsung (Evo és Evo+) amit ajánlanék. :K
Toshibával kapcsolatban, nem igazán van tapasztalat, Kingstone az ilyen "még elmegy" kategória , Samsung (Evo és Evo+) ajánlott darab , vagy Lexar -ok (drágább) is ajánlott kategória.

L

Dell® Latitude E6510 + Dell PR03X /Win7 64bit Pro. HUN/ +512GB LiteON® SSD , +1TB WD RED "NAS" , +Samsung SE-506CB/RSBD / LG® 42LE4500 / LG® G2 and V10 "Black" Original Unlocked (+64GB) AnDroid 6.0 + SM E80 / LG® HBS-900

(#1555) Daywalkerke válasza luimapeiz (#1554) üzenetére

Daywalkerke
(fanatikus tag)

Meg tudom erősíteni az általad leírtakat, mert Samsung kártyáim voltak eddig és soha semmilyen gond nem volt velük, illetve van egy Sandisk is már 2 éve azzal szintén semmi gond, de most pár hete vettem a mobilomba egy 64GB-os Kingston microSDXC kártyát és ez "rosszalkodik", ehhez kéne a szektor elemző program.

(#1556) luimapeiz válasza Daywalkerke (#1555) üzenetére

luimapeiz
(PH! kedvence)

Valszeg akkor ott a memó kártya a ludas, valszeg kuka :U :B
Sajnos nem tudok ilyen programot (még nem volt rá szűkség, de érdeklődj ITT , hátha ) ;)

Eddig mindig ajánlottak megfelelő programokat, mindig mikor kerestem valami célra, járj sikerrel!

L

(#1557) Bazs-

Bazs-
(fanatikus tag)

Sziasztok

Régebben vettem egy 64 gigás Samsung Evo kártyát Sincerity-től.
Úgy tűnik most megadta magát és már formázni sem tudom.
Tudnátok abban segíteni, hogy hol lehetne garanciáztatni ?

Köszi

(#1558) Daywalkerke válasza luimapeiz (#1556) üzenetére

Daywalkerke
(fanatikus tag)

Hard disk sentinel és HDTune programokkal csináltam róla szektor tesztet és mindkettő hibátlanak jelezte és a mobilban sincs vele gond simán lehet rá adatokat letölteni, fényképeket rögzíteni rá, ezért vagyok tanácstalan.
Garancia-ba meg így hiába vinném vissza mert szektorhiba nincs rajta.

(#1559) luimapeiz válasza Daywalkerke (#1558) üzenetére

luimapeiz
(PH! kedvence)

Akkor azt az eszközt teszteld amibe rakva van a kártya (aminél a probléma észlelhető)

L

(#1560) pitepeti71 válasza Daywalkerke (#1558) üzenetére

pitepeti71
(őstag)

Szia
Próbáld meg SDFormatter-rel, az alábbi beállítások alapján.

user playing with: Doom, World of Warships

(#1561) Daywalkerke válasza luimapeiz (#1559) üzenetére

Daywalkerke
(fanatikus tag)

Igazad van, mert a PC-hez mindig egy kártyaolvasóval csatlakoztatom és lehet, hogy azzal van a gond, köszi az infót.

(#1562) Daywalkerke válasza pitepeti71 (#1560) üzenetére

Daywalkerke
(fanatikus tag)

Köszi szépen, ha újra hibát tapasztalok vele akkor ezzel letesztelem, mindenesetre Kingston kártyát ezután az biztos, hogy SOHA többet nem fogok venni, bár kicsit drágábbak, de maradok a Samsung+Sandisk márkáknál és egyúttal mindenkinek ajánlom, hogy Kingston-t ne nagyon vegyenek (pedig régen RAM-ok közül Kingston milyen jó volt).

[ Szerkesztve ]

(#1563) luimapeiz válasza Daywalkerke (#1561) üzenetére

luimapeiz
(PH! kedvence)

Nagyon szívesen!
Attól, hogy próblémát tapasztalsz, nem biztos, hogy a memó kártyával val a probléma, ha pl. telefonba rakod és minden stimm vele, akkor tuti nem az a gyenge láncszem, hanem az USB kártya olvasó. (amibe rakod és azt PC-hez csatlakoztatsz) Ilyen esetekben meg kell nézni mind2 eszközt külön-külön tesztelve (nem együtt) és megvan a hiba. Esetedben írtad is, hogy telefonba pl. semmi gondja (ha jól emlékszem) tehát az USB olvasó a kuka :K (rakj bele egy másik kártyát (amiről biztosan tudod, hogy jó) és úgy másolj rá, ha úgy hibázik, akkor az USB olvasó kuka...) pl.

L

(#1564) celf válasza Sequadon (#1545) üzenetére

celf
(őstag)

és ugyaninnen ez a Toshiba sztetek milyen?

(#1565) V@ns

V@ns
(lelkes újonc)

Sziasztok Srácok!

A telefonomba szeretnék microSD-t (Huawei Honor 8) venni, ami fontos, hogy 128GB legyen a tárhelye. Van két kiszemeltem, de nem tudom, hogy megéri-e azt a többletet árban a másik kártya. A telefon 1080p @ 60FPS-t tud maximum, 720p-ben talán 120-at.

Samsung 128GB PRO
Samsung EVO+ 128GB

Nincs márka preferenciám, ha van Sandisk vagy bármi más amit megbízhatónak találtok, nem zárkózom el előle.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

P.

-:: Honor 8 ::-

(#1566) headhunter válasza V@ns (#1565) üzenetére

headhunter
(őstag)

Evo+ szerintem elég, innen olcsóbban megkapod: [link] (Átlag, 10 nap alatt megjön)

Ajánlott Sony TV-K 43", 50", 55"-nál! Sony Bravia KDL-**W755C, **W756C, **W805C, **W807C, **W808C, **W809C !!!

(#1567) V@ns válasza headhunter (#1566) üzenetére

V@ns
(lelkes újonc)

Nem rossz, tetszik, főleg az ára :D
Megbízható seller? Kicsit paranoiás vagyok, hogy átb.sznak :U

(#1568) luimapeiz válasza V@ns (#1567) üzenetére

luimapeiz
(PH! kedvence)

Legmegbízhatóbbak egyike ! ;)

L

(#1569) V@ns válasza luimapeiz (#1568) üzenetére

V@ns
(lelkes újonc)

Köszönöm a válaszaitokat :R azt hiszem be is ruházok egyre, kell valami karácsonyi ajándék magamnak :C

(#1570) zozor76

zozor76
(kvázi-tag)

Üdv!
Autós kamerába szeretnék 16 vagy 32GB-os memóriakártyát- Sandisc, Samsung Evo/Evo+ vagy Lexar. A Mymemory-ról vagy ebay-ről (Sincerity) érdemes rendelni, vagy mindegy, egyforma gyorsan jönnének meg?

[link]
[link]
[link]
[link]

Köszönöm!

(#1571) luimapeiz válasza zozor76 (#1570) üzenetére

luimapeiz
(PH! kedvence)

Szia,

Sin az ajánlott vételi hely.
Az általad felsoroltak közül a sorrend.
Lexar, Samu, Sandisk (1,2,3)

L

(#1572) FeW

FeW
(senior tag)

Sziasztok

Autós esemény kamerába jó választás EZ?
FullHD felbontás.

köszönöm szépen.

(#1573) zozor76 válasza luimapeiz (#1571) üzenetére

zozor76
(kvázi-tag)

Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#1574) V@ns válasza luimapeiz (#1568) üzenetére

V@ns
(lelkes újonc)

Na, csak hogy legyen még egy paranoia :DD
Ha elromlik, a gari az eBay-es vásárlásoknál hogy megy? Vagy valami világgarit ad a Samu?

(#1575) luimapeiz válasza FeW (#1572) üzenetére

luimapeiz
(PH! kedvence)

Megfelelő!

(#1574) V@ns: Hazankban ahogy olvasom (csak átfutottam) már a Samu is 12 hó garit ad alap esetben a magyar jogszabalyoknak megfeleloen. (lasd lap legaljan a csillagos részt [link] (Magyarorszagon vasaroltra vonatkozik)

"1 A Samsung által az alap (kötelező) jótállási időn (12 hónap) felül vállalt kiterjesztett jótállás kizárólag a termék regisztrációja esetén érvényes. A kiterjesztett jótállást csak a Samsung Electronics Magyar Zrt. által forgalomba hozott készülékekre lehet igénybe venni. A regisztrációt az alapjótállás időtartama alatt lehet megtenni. Abban az esetben, ha a fogyasztó a terméket nem regisztrálja a megadott időszakon belül, kiterjesztett jótállásra nem jogosult. A regisztrációt a Samsung jelen jótállási jegy borítóján feltüntetett internetes oldalán vagy a Samsung ügyfélszolgálatának jelen jótállási jegy borítóján feltüntetett telefonszámán lehet megtenni."

Van még ott 8 pont...ez csak az első. Amúgy az eladótól is megerdeklodheted, hogy mi van akkor, ha pl. 1-2 éven belül elhalálozna... (nekem még nem ment tönkre egy sem)

L

(#1576) FeW válasza luimapeiz (#1575) üzenetére

FeW
(senior tag)

köszönöm

(#1577) celf

celf
(őstag)

nem volt itt régen összefoglaló hsz a topik elején? :B

erről a Sony Micro SDXC 64GB MicroSDXC Class 10 70 MB/s-ról van véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#1578) V@ns válasza luimapeiz (#1575) üzenetére

V@ns
(lelkes újonc)

Köszönöm szépen még egyszer a segítséget! :) :R

(#1579) luimapeiz válasza celf (#1577) üzenetére

luimapeiz
(PH! kedvence)

Helyedbe inkább ezek közül választanék: [link] , [link]

(#1578) V@ns: Nagyon szívesen! ;)

L

(#1580) Daywalkerke válasza V@ns (#1574) üzenetére

Daywalkerke
(fanatikus tag)

Ha félsz az ázsiai rendeléstől akkor a német amazon-t tudom ajánlani(én is vettem már innen több SD kártyát), náluk most ha jól látom ez az általad keresett kártya 39EURO(ebay-es árhoz nagyon hasonló), itt tudod megnézni:

Samsung Speicherkarte MicroSDXC 128GB EVO Plus UHS-I Grade 1 Class 10, für Smartphones und Tablets, mit SD Adapter

Mivel 39EURO az ára így már a szállítás is ingyenes, mert 1 hónapja a német amazon 29EURO érték felett már ingyen szállít és szerintem erre a garanciát is biztosan fogod tudni Magyarországon is érvényesíteni, hiszen EU-n belül lett vásárolva.
Szállításnál kb. 6-8 napot lehet számolni.
Németül sem kell tudni, mert regisztráció után át lehet angolra állítani a felületet, így ezután már minden angolul lesz.

(#1581) hrvp

hrvp
(fanatikus tag)

Sziasztok,
Raspberry Pi-be szeretnék egy 8GB-s microSD-t, tabletba rendeltem sinceritytrading-től egy 128-as Samsung EVO+t, de RPI-be elég lenne valami olcsóbb is, mit javasoltok?

(#1582) V@ns válasza Daywalkerke (#1580) üzenetére

V@ns
(lelkes újonc)

Köszönöm a tippet, ez eszembe se jutott! :C :R
Szeretnék tokot is venni a telefonhoz, azt is itt láttam a német Amazonon, meg akkor körbekérdezem a családot, hátha egy kalap alatt szeretne még valaki valamit :K :D
Köszönöm!!! :)

(#1583) peter889

peter889
(senior tag)

Sziasztok!

Ezt akarom megrendelni: [link]
És arra gondoltam egyúttal rendelnék mellé átalakítót is:
microSD>normál SD átalakítót honnan érdemes rendelni?
Memory Stick Micro>normál SD átalakító létezik?

Az eBayról szeretném megrendelni, ha onnan érdemes.

Köszönöm szépen előre is. :R

(#1584) peter889

peter889
(senior tag)

Előbb inkább azt kérdezném, hogy az általam előbb linkelthez adnak-e normál SD-re alakító adapter?

Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.