Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DDalmayr

    csendes tag

    sziasztok! anyumnak szeretnék venni telefont.most nem tapis nokiát használ,de mindenképpen le kéne cserélni.amin gondolkodtam: xperia L vagy galaxy s3 mini.mind2 0ft lenne telenornál.
    szerintem első droidnak mindkettő jó lenne, alsóbb kategóriánál csak megutálná az egészet. a hugomnak s3 minije van viszont én valamiért a sony felé hajlok.amire használná:sok hívás, sms, foto, net.kb. ennyi.ti melyiket választanátok?még néztem az xperia sp-t arra egy 20-ast kéne fizetnem.köszi

  • DDalmayr

    csendes tag

    Sziasztok!Eljött az idő, hogy új telefont vegyek. Telenor all-in L csomagban vagyok, szóval elég jó áron tudok készülékhez jutni, de az ár nem is releváns szempont. Amikre használom: sok böngészés, facebook, viber, film, zene, e-mail, néha kis játék...szerintem teljesen átlagos felhasználás. most egy galaxy s2-m van 2 és fél éve használom,szóval hosszú időre választok telefont, ezért szeretek az aktuális csúcskészülékekből választani.
    a jelöltek:
    galaxy s4: 49990
    lg g2: 29990
    nexus 5: 29990
    tetszik a g flex is de nem hinném, hogy érne dupla annyit mint mondjuk az s4 (104990), és a max méret is inkább 5' körül van. Eléggé határozatlan vagyok, a samsung prémium garancia nagyon sokat nyom a latban, volt már rá szükségem az s2-nél. Az üzemidő fontos lenne, jó lenne ha erős felhasználás mellet is kibírná a napot(5-6 óra kijelző). Eddig nagyon az s4 felé billent a mérleg, mert az s2-t is imádom, viszont külsőre a g2 is nagyon bejön(azért a lányoknál ez mindig fontos:) ) ha valakinek van valami segítsége a döntésben azt megköszönném:)
    Dalma

  • DDalmayr

    csendes tag

    Sziasztok! Új telefont vennék, de fogalmam sincs melyik legyen. A megjelenés óta s7et használok, most sincs baja, de megérett a cserére. Eddig mindig az aktuális s szériás Samsungom volt (s2,s5,s7) mindegyik szuperül működött, de őszintén szólva már unom kicsit. Kipróbálnám a Huaweit, csupa jót hallok róla. A szóba jöhető telefonok a p20, a mate 10 pro, a p20pro ( ha ér annyival többet mint a sima) és az s8 (s9 irreálisan drága az én csomagomban) iphone kizárva. Lány vagyok, semmiféle proci/rom/ram kérdés nem az én világom, legyen gördülékeny és ennyi. Nem vagyok hardcore felhasználó, nem játszom, viszont sokat!!! használom a telefont, egyszerűbb dolgokra-net,videó,fotózás (csak élmény megörökítés szinten, semmi komoly) stb. Megköszönném ha tudnátok tanácsot adni :)

  • DDalmayr

    csendes tag

    válasz #33762560 #130885 üzenetére

    Nem edge, sima 7 de tulajdonképpen mindegy :) kicsit már hamarabb merül, és néha hülyeségeket csinál, de még okés :) ha tudja a mate az s7 minőségét az nekem bőven elég. Egy dolgot nem tudok, hogy hosszútávon is ilyen jól bírná-e mint a Samsungok, minimum 2 év, de ez is már idősebb annál. A 3 telefon sosem volt szervízben.

  • DDalmayr

    csendes tag

    Sziasztok! Telefon csere előtt állok, galaxy s8at cserélném. Nagyon nem szeretem, pedig előtte 3 S szériás Samsungom is volt (S2,S5,S7). Már az s7 után is nézegettem a Huaweieket, de maradtam a Samsungnál. Most az S10 és a P30 pro között nem tudok dönteni, ami tudom személyes preferenciákon múlik, de jó lenne néhány hozzáértő tanács :) nem sokat tudok erről a Huawei gsm balhéról, de ha jól tudom ezt a telefont nem érinti, viszont azt sem tudom, hogy a későbbiekben lehet e bármi hátránya. Az s8 nagyon eltántorított a Samsungtól, de a 3 másik telefont meg nagyon szerettem, ezért nehéz dönteni. Amire használnám: power user csak olyan értelemben vagyok, hogy nagyon sokat használom, munkához is, fotózok, netezek, email, ilyesmi. A hosszú üzemidő nagy plusz lenne, viszont kamerában nekem már az s7 is megfelelt, szóval gondolom egyikkel sem lenne gond. Kinézetben a p30 színei nagyon bejönnek, mégiscsak női szemmel is nézni kell 😁 az ár nem lényeg, nagyjából ugyanannyiért tudnám elhozni. A Huaweinél a garancia az ami még sarkalatos pont, bár szolgáltatótól nem tudom ez mennyire jelenthet gondot.
    Minden segítséget köszönök :)

  • DDalmayr

    csendes tag

    Sziasztok! Hosszabb leszek kicsit, előre is bocsi😁😁
    Szóval jelenleg egy s8am van, amit nem szeretek, viszont az utolsó 4 telefonom s-es samsung volt. Pár hónapja le akartam cserélni egy p30pro-ra, de aztán inkább vártam, de most sem jutottam sokkal előrébb, még mindig azon dilemmázom, hogy váltsak-e a Samsungról. S20 fe és xiaomi note 10t pro a 2 jelölt. Sosem volt kínai telefonom, de a cég több termékét nagy megelégedettséggel használom. Ami kicsit visszatart az az oled hiánya, nagyon megszoktam már a túlszaturált színeket😂 amire használnám: nem játszom, viszont sokat használom a telefont, egész nap email, sok hívás, net, netbank, fotó (ha az s8 minőségét hozza, nekem az már jó). Az s20 fe kijelzőidejéről nem olvastam túl jókat a topikjában, nem tudom ebben jobb-e a xiaomi. Szeretném ha simán bírna egy napot, nem 2-3 óra kijelzőidővel. A legnagyobb kérdés, hogy megbízható-e annyira a xiaomi telefonok terén mint a samsung, mert az s8 előtti s7t,s5t,s2t nagyon szerettem, mindegyiket 2-3 évig használtam, és most sem szeretnék ennél hamarabb újat venni. Köszi :)

  • DDalmayr

    csendes tag

    Sziasztok! 3 éves Samsung s20 fe-t kell lassan lecserélnem, a fő funkcióját kezdi nem ellátni, nem csöng ki, nem hallanak, visszhangos, stb. Az aksija is gyengélkedik már. Kb 15 éve Samsungot használok, a jelenlegi telefonom előtt mindig az épp legújabb S szériát vettem úgy 2-3 évente, de ennyi pénzt már nem költenék rá amennyibe most kerül az a vonal. De a többi gyártóval meg nagyon el vagyok veszve. Sokat használom a telefont, de nem vagyok extrém felhasználó, nem játszom, semmi különös, sok telefon, social media, emailezés, bankolás, zenehallgatás, ilyesmi, viszont munkához is ezt használom, tényleg sokat. A fent leírt problémákon kívül az S20fevel semmi gondom, a fényképezője, a kijelzője a gyorsasága nekem mind elég, egyébként még most is jól használható. Yetteles vagyok, szóval onnan választanék, elég szimpatikus a Xiaomi 13T 5g, de kicsit súrolja a lélektani határom, így a redmi note 12 pro+-t és a 12 prot is nézegettem, de ha annyival jobb a 13T akkor belefér. Samsungból az A szériával nem voltak a családban jó tapasztalatok, tehát maximum az S21fe jöhetne szóba, de ár/érték arányban már nem nyűgöznek le a Samsungok így ezt kihagynám. A Honor 90 5g lenne még az esélyes, de nem tudom erre a felhasználásra egyáltalán szükségem van-e erre a kategóriára, és szintén drága, de még meggyőzném magam ha úgy van😁. A hosszú üzemidő és a minimum 2 év normális működés elvárás lenne még, a méret mellékes, batár mind úgyis, a frissítések sem hoznak különösebben lázba, de azért nem bánnám ha még lenne rá. Szerintetek ezekkel a feltételekkel mit lenne érdemes választanom? Köszi😊

  • DDalmayr

    csendes tag

    válasz vacs #182219 üzenetére

    Be van kapcsolva, próbálkoztunk már mindenféle beállítással, sajnos nem lett jobb.

Új hozzászólás Aktív témák