Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Na, gyors kiproba 18/105-el meg 50-essel. Szar fenyeknel, lakason belul, sokszor ISO1600. alap dolgok LR-ben (highights/shadows/whites/blacks/clarity, kis elesites, cameraprofile belove). EM-en fokusztav beallitva midnkettonel.

    50AF-D

    18-105VR, ez az egy lett 5-6 gyors kepbol jo, full nyitva, 105-on. Elektronikus kapcsolat hijjan VR ertelemszeruen OFF

    REndes szabadteri proba meg esedekes, de belteri probak alapjan nekem az 50-es kepe jobban tetszik, mindketto vedelmeben kozel sem kellett annyi + kontrasztot adni LR-ban, mint Helios 44-2-nel vagy pentacon 135 2.8nel.

    AF-S-nel az picit zavart,hogy ha nem csutra huztam kis vagy nagy F ertekre, csak kb sejtettem, mekkora rekesznel vagyok, valszeg kis gyakorlattal be lehet loni,hogy mondjuk mikor vagyok F8-on (dx-en hasznalva tajra altalaban f8-f11 korul volt hasznalva, 18mm-en.)

    Jo ez a topik, sok dolog tisztult, miota komolyabban olvasom, szoval koszi sracok!

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák