Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz tasiadam #269297 üzenetére

    Akkor másképp teszem fel a kérdést. Említett kereszteződés. Megállok, elmegy több autó is a külső sávban, végre szabad az út, kikanyarodok, egy autó eltalál, baleset. Ő azt mondja én kanyarodtam ki elé, én okoztam. Én azt mondom a külső sáv szabad volt, kanyarodtam, és ő akart sávot váltani, de figyelmetlen volt, rámhúzta. Zsaruk azt mondták ilyen esetben a belső sávban haladó nyugodtan kijöhet a külső sávba, nem kell arra számítania hogy valaki felhajt a kereszteződésben, mivel stop táblával védett főúton halad. Ha én elé hajtottam volna akkor az én autómnak az oldala törik és az övének az eleje, ha jól gondolom. Viszont ebben az esetben neki a jobb első kerék után kezdődött a sérülés és húzódik végig az autó jobb oldalán, az enyémnek meg leszedte az első lökhárítót, bal eleje szinte sérülésmentes. Pedig ha én hajtok eléje, akkor ugye nekem a bal oldalát kellene törni. De nem. Viszont a zsaruk azt mondták egyértelműen én vagyok a hunyó, mert ő táblával védett főúton haladt. Az nem számít hogy nem külsőben hanem a belsőben és csak figyelmetlenül váltott sávot.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák