Új hozzászólás Aktív témák

  • M_o_g_y_i

    őstag

    válasz w333 #29080 üzenetére

    Azért az ilyentől helyben elvenném egy életre a jogsit, ha ennyire nem érzi a vezetést! :(( :W
    Mit csinálhat ez/az ilyen vészhelyzetben??? :F

    bitpork: mikor/merre írtad? :U (tudom, kereső... ;])

    [rvilike]: kivitelezhető lenne, mint ahogy a mobilról indított matricavásárlás, csak pepitában :K
    Amúgy ez direkt van ilyen tágra húzva, mármint hogy ennyivel később küldik ki a büntiről az értesítőt.
    Ha elcseszed a vásárlást, pl. a kutas elüti az érvényességi kategóriát (jó, ez nem annyira gyakori, de előfordulhat), és mondjuk 3-4 hétig pályázol mondjuk abban a hitben, hogy minden OK, akkor naponta 14875-re b@cnak meg, amit ha nem fizetsz ki 60 napon belül, akkor ~50e./napra növekszik az összeg. :o :(((
    És a másik oka az időhúzásnak: ha 60 napon túlmész, mondjuk mert az értesítőlevél elkallódik vagy a posta hibájából v. mindegy miért nem kapod meg, mire reagálnál, már késő, ott az 50e. bünti egyből.
    Balkán ez, nem Európa... :(((

    Tegnap értem haza "Európából", még nem voltam semerre, de már most ideges vagyok mi lehet itt :W
    Kint egy dudaszót nem hallottam, most esik le. :Y

    [ Szerkesztve ]

    4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Új hozzászólás Aktív témák