Új hozzászólás Aktív témák

  • pit stop

    addikt

    válasz bitpork #26264 üzenetére

    Igazából ajándékba lesz, és aki kapja az direkt ezt kérte. Alapvetően azért, mert utálja, hogy minden ki-be szállásnál dugdosni kell telefonba kábelt, és így sokkal egyszerűbb lenne neki zenét hallgatni. Néha lehet hogy telefonálásra is használná, de az legyen az ő baja, meg akivel beszél :D
    Volt főnököm gyárilag kérte új A4 Avantba, hogy legyen. Használja is mindig amikor autóban van. Ő tökéletesen hall, és tényleg jó a rendszer. Őt viszont sokszor elég trén lehet hallani, meg nagyon sok háttérzaj bejön, szóval tudom milyen (ez pedig Mazda 626-ba lenne, aminek még annyira se jó a hangszigetelése). Vele is utaztam meg hívtam is már mikor így beszélt.

    (#26268) LógaGéza: Köszönöm linket. 25 környékén szeretnénk inkább megállni, ezért az ajánlott sajnos kiesik.

    (#26271) oliwire: Feltűnően jó valóban. Utána következő tízezerrel feljebb kezd, csak e miatt elgondolkodtató, bár visszajelzések is jók rá. Nekem is van Sencor termékem, megbízhatóan jól működik. Csak itt többiek belépőmodelljei miért dupla annyiba fájnak kb...

    [ Szerkesztve ]

    Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Új hozzászólás Aktív témák