Új hozzászólás Aktív témák

  • Ádám16

    addikt

    válasz Ádám16 #239495 üzenetére

    A kálváriám folytatódik.

    Volt egy nagyobb vízbemenésem augusztusban, utána nem indult az autó. Trélerrel ki szerelőhöz, semmit sem csináltak vele 1-2 napig, majd működött szépen.

    3 hete viszont előjött újra a probléma. Teker-teker, próbál gyújtani, elkapni az alapjáratot de semmi, fullad. Gázadással sem sikerült eredményt elérnem.
    Tréler, szerelőhöz.

    Főtengely jeladócsere, nem az volt a gond. Megütögette a benzinpumpát, utána hibátlanul indult. Akkor cseréljük azt (130 ezres történet volt).
    3 hétig használtam, hétvégén elmentünk az asszonnyal pihenni, és majdnem a szálláson hagyott az autó.
    Teker-teker, semmi. Gyújtás le, újrapróbálkozás: gázpedál telibe nyomva, teker, teker, és nagy nehezen indult, de majdnem lefulladt. Magasan tartottam az rpm-et 2-3 percig, utána szépen beállt az alapjárat, jöttem vele 300 km-t gond nélkül -a szerelőig. Ezt eljátszotta a hazafelé úton is.

    Éreztem a szeelőn, hogy fingja sincs, merre induljon vele, szóval szerintem viszem máshoz.
    Szerintetek ez kábelszakadás/kontakthiba, jeladóhiba lehet? Mire érdemes nézni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák