Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz rasotamas #249462 üzenetére

    A macilaci nicknév hamarabb jött, minthogy a Ph!-ra regisztráltam. Ahhoz a regisztrációhoz nem kellett nevet rendelni.

    Nekem 1-6. osztályig normál óraszám, 7-8. heti 6 matek, 9-12.-ig heti 8, fele analízis, fele a maradék. Trigonometriával, koordinátageometriával orrvérzésig foglalkoztunk, ezzel alapoztunk meg a deriválásnak, integrálásnak. Amint ez megvolt, jött a maradék: valószínűségszámítás, játékelmélet.
    A magyar mérettségi nekem is 3-as lett úgy, hogy az írásbelit 1-esre írtam. A tanár egyszerűen áthúzta a dolgozatomat jelezvén, hogy nem tudja elolvasni. :U Mindegy, őt sem dicsérték meg érte.

    Nem volt még saját tulajdonú autóm, mióta elköltöztem otthonról, ez az első háztartás, amiben élek és van autó, házasságkötés után egy évvel. De mindig is vezettem, már 12 éves korom óta. Dehát nagyon vidéken 25-30 éve a határban lehetett mindent.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák