Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Ma hazafelé séta közben arra lettem figyelmes hogy az utca túloldalán indulni készülő Toyota rátolat a mögötte lévő Opelre...de nem nem hirtelen, viszont reccsent jól hallhatóan. Opel tulaja sehol. Toyotás kiszáll...nagyjából megnézi, nem látszik semmi...ül vissza. Bakker sötét van... nem értem mit gondolt.
    Odamentem és megkérdeztem, hogy minden rendben van-e. Mondja, hogy nem történt komoly probléma. Mondom elég nagy hangja volt nézzük már meg. Hát a lökös meghajlott és elrepedt egy helyen, meg igazából fénynél jól láthatóan eltört...
    Mondtam, hogy legalább egy cetlit kéne hagyni... Ja, igen-igen...jó ötlet. Percekig keresett papírt, de már adtam neki egyet, hogy arra írja... aztán nem vártam meg amíg befejezi...
    Rendszámok megvannak... Szeretném valahogy az Opel tulajt értesíteni. Nem szeretnék facebook kereső cunamit indítani... Mi lenne erre normális megoldás?

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák