Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz kisza25 #183211 üzenetére

    Kb minden gyártó ezt csinálja.

    Sokkal nagyobb baj, ha ennél archaikusabb 1,3%-os lejtéses H4es, 1100 lumenes sárgás izzóval jön ki az autó nornális világítás helyett; és sajna erre is bőven van példa még 5-9mFt környékén is. Nyilván az is upgradelhető, de nem lesz olyan, mintha legalább átlagos lenne a kiindulási alap. Pl mai [kép] - videót akartam, de két kép lett belőle :DDD

    Ahhoz képest annyira nem is gáz a dekliben a pontmátrix - Főleg azért, mert Aliról veszel idevaló típushoz/univerzális fejegységet és kész.
    Engem meg szopatni akarnak, hogy nem vehetem.meg utólag a Mirror linket, és fejegységet se cserélhetek amíg garis az autó. 6,6GB a fw update fájl, azaz vszínű navit és tükrözést is tudná amúgy :W

    tboldi: Ja hogy Jazzre, ok. Én csikorgás/hideg fékteljesítmény miatt ezt már nem nézem (magas széntartalmú bevonatolt mart tárcsákhoz papíron már nem való, csak rohadt drága tárcsákhoz).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák