Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz Gergőke88 #153188 üzenetére

    Amikben az ember le tud vezetni egy huzamban ennyit azok bírják is. Passat pl. 80 vagy 100 literes, a dízeles fogyasztással ki is jön az ezer feletti Km, a hasonló kocsik erre simán képesek. Még nekem is összejön a 60 literes tankkal és a kis benzinessel 7-800 Km körül, igaz annak a komfortja nem teszi lehetővé az órákon át tartó autózást. Engem már egy Zalaegerszeg vagy Székesfehérvár oda-vissza szétterhel benne és akkor ennél még rosszabbak is vannak. Mondjuk már én se bírom annyira.
    Régen 10 éve mikor taknyos voltam szántottam vagy tárcsáztam egyhuzamban 10-12 órán át a földet, csak pisálni szálltam le a gép le se volt állítva, egy perc múlva mentem is tovább, menet közben ettem-ittam. De brutális módon el szokott zsibbadni a seggem, meg bepállani :D . A nyakam, a kezeim, a combjaim. Volt mikor másnap harmadnap is fájt még. A fülemben hallottam még fél egy órán át a motorhangot a végén a leállítás után, meg a zizegést.
    Na ma már 4 órát alig bírok ki, muszáj megállnom. Az ember vagy öregszik vagy csak simán megjön az esze. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák