Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz bitpork #144157 üzenetére

    Nem tudom mennyire jó ötlet egy kényes témát szándékosan tovább feszíteni, de ha már leírtad, hogy mindent vállalsz akkor megkérdezem.
    Milyen okból vagy gondolatmenetből döntöttél úgy, hogy te csak télit fogsz használni nagy autón, sok futással?

    Én azért, mert a 4 évszakos drága volt, olcsót azokból nem szabad venni. Egy szettre futotta csak téli vagy nyári, így a téli volt a jobb döntés. Nem pályázom, nem megyek 5 ezret sem egy évben, azt is télen. Kezdő gyíkfing vagyok és biztonságosabbnak éreztem a télit télen (még a négyévszakosnál is), mikor a legerősebb a csúszásveszély, nyáron meg nem olyan drasztikus.
    Tavasszal meglátom hogyan alakul, négyévszakos nem lesz, mert akkor lesz egy tök felesleges egy éves téligumim, inkább veszek mellé nyárit. Aztán ha ledöglik mind a két szett akkor lehet beruházok CC+-ra, addigra talán olcsóbb lesz. De lehet, hogy nem lesz nyárigumim. Fél év sok idő egy olyan gyíknak mint én, lehet, hogy közben megszeretem a vezetést és többet akarok majd menni (valószínű nem), akkor veszek mindenképp. Ez majd tavasszal dől el.

Új hozzászólás Aktív témák