Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz #89309696 #144156 üzenetére

    Nem lesz jobb, csak azonos körülmények esetén kisebb a baj/kár/probléma. Abba gondolj bele, hogy amikor koccansz, akkor mondjuk 20 centi vagy 2 méter és 20 centi hiányzott a megálláshoz. Mert nagyon nem ugyanaz a végeredmény. 4 évszakosból limitáltak a méretek, nem tudom, hogy bitporknak mekkora a felnije, de ha jól rémlik, akkor Q7nél volt 21"-os gyári méret is, akkorát pl: a Michelin sem gyárt, illetve per értékben sem mennek annyira le, talán /45 a minimum.

    Amíg nincs rá szabályozás, addig mindenki azzal jár, ami jólesik neki - itthon szerintem utána is -, szóval ebben egyetértünk. Azzal nem értek egyet, hogy titkolni kéne. Pl: én sem fogom titkolni, hogy szerintem télivel veszélyes nyáron mászkálni, ahogy bitpork is el fogja mondani továbbra is, ha szóba jön, hogy jelenleg télivel jár. A többiek meg leszűrik maguknak az infót. Erre való a fórum. ;)

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák