Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    válasz Qru #141435 üzenetére

    Egész jó gumikkal vettem, eleje betapad bárhová, hátulját már sikerült bekapcsolt TRC mellett is táncoltatnom párszor, de abban volt szándék is :DDD Ide már kell a tapadás, nem is akarok négyévszakost venni rá. Jövőre majd elkezdek nézelődni, mert a hátsó gumiknak az ideje lassan lejár, a mintából még olyan 3-4mm viszont van.

    Jövőre tervben van vezetési tréning, jó lenne még jobban kiismerni a kocsit. Most ez a tömény két hét autókázás jó volt, pláne Bükkszentkereszt és környéke, sok arrafele a szerpentin, lehetett kicsit feszegetni a határokat. Apropó, Olaszliszka és Boldogkőváralja közti utat kerüljétek, ahogy csak lehet. Ötvennel halálfélelmem volt, rángattam a kormányt, mint az a valaki azt a bizonyosat...kátyú kátyú hátán, a futóművet szétrázta az út, oda még SUV-val se mennék ki újra. Talán traktorral haszmálható az az út, mással nem igazán. Sok út elég gyér arrafelé, de ez kifejezetten az volt :(

    MunezXBK: Azt elhiszem! :K

    Qru: Passat B4 1.9TDI ukrán csempészautó volt, kb 110L volt a tankja. 1200km-enként jártam tankolni, de akkor benyelt hetven litert és még volt bőven a tankban anyag ;] Csak nem akartam negyed alá engedni. Na ez most hiányzik, kétszer sűrűbben járok a kútra. Ráadásul ugyan annyit hagyok ott, mint ezelőtt, csak dupla olyan sűrűn :O :DD

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák