Új hozzászólás Aktív témák

  • szőröscica

    addikt

    válasz Qru #11175 üzenetére

    Sajnos ma a 62 literes tankomban 962 km után kigyulladt a csóróságjelző. 5.44 lett a fogyi. :( Ebben volt egy Bp-Miskolc 160-180 közötti tempóval, ugyanez visszafele 110-el, a maradék 600km pedig napi 50km ingázással: reggel M0 15km 110-el, a maradék 10km araszolva, este 10km araszolva, 15km 130-140 között.

    Mindig nézegetem a hirdetéseket, csorgatom a nyálam más autókra, pedig igazából ez a mostani tökéletes. Két bajom van csak vele: nem lehet vele a 3 literes TDI-s parasztokat büntetni, de azért kényelmesen utazik 180-al. Illetve a gördülési zaj nagyon behallatszik, remélem ez majd egy szett blueresponse gumival javulni fog. Minden extra benne van, ami nekem kell: tempomat, ülésfűtés, tolatókamera. Napfénytető és egy USB csatlakozó ami hiányzik csak.

    És ma valami paraszt jóóóól rányitotta az ajtót a vezetőajtómra, kellemes festéknyomot hagyott maga után, illetve pici horpadást. Még csak közel sem álltam a vonalhoz, ráadásul a parkoló legszélén. Csak azért nem dühít nagyon, mert már egyébként is elég karcos a fényezés. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák