Új hozzászólás Aktív témák

  • triklin

    tag

    Sziasztok

    Már jó ideje figyelemmel kísérem, hogyan is "működik" ez a digitális fizetőeszköz.
    Most, tudnék rá pénzt szánni, hogy beruházzak pár hardverre, a bányászás érdekében. (illetve lenne oylan lehetőségem, hogy oylan helyen üzemeltethetném a gépet, ahol nem (nekem) kell fizetni az áramért.)

    A mostani árfoylamok és diff. ek alapján úgygondolom litecoint érdemes bányászni, ezért jöttem ide.

    Egy amd s 939 alapokon nyugvó konfiggal szeretnék kezdeni (ami adott) csak egy vga-t kell beszereznem (ami 5850/5870 lesz attól függ kapok-e 5870-et elfogadható áron)

    A kérdések, amik miatt jöttem: (ha eddig nem tűnt volna fel, jócskán kezdő vagyok :B )

    -Milyen internettel kapcsolatos igényei lennének? (minimum sávszél, stb)
    -Operációs rendszernek akár xp is megfelene? (kissebb méretű pendriveot kellene rááldozni, csak azért)
    Poolban érdemes bányászni? (szerintem ilyen kis kapacitású géppel mint amivel kezdenék, főleg.)
    -Miylen minert érdemes? (cg iletve gui-t töltöttem már , de nem tudtam velük sokra jutni, mert hd 2900 xt-m van, millió 1 szoftveres buggal)
    - lletve tudnátok nekem segíteni abban, hogy hogyan tudok litecoin v0.6.3c hez hozzárendelni miner programot?
    Milyen pool-t érdemes választani? (coinotron-ra regisztráltam)
    -És végül, pár szóban elmondanátok, hogy mik azok az alap lépések amik után eltudom kezdeni a bányászatot?

    A buta kérdésekért elnézést, főleg ha nem is ide illő.

    Köszönöm a válaszaitokat!
    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák