Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. O.K.

    tag

    Sziasztok! Furcsa problémába szaladtam bele az egyik rigemmel, ami 3 db. 6800 xt. Simplemining, Ezil pool az alap. Az egyik kártya (random) egyszer csak eldobja a hash egy részét. Ha bármit állítok az adott kártyán, változnak az értékek, de érdekes módon nem, vagy nem csak az adott kártyán változik. Legszebb, amikor másik kártya hash értéke változik, holott ahhoz nem nyúltam. Néha elég, ha újra rámentek az OC beállításokra, minden változtatás nélkül helyre áll a rend, avagy magától is helyre jön néha úgy másfél óránként. Gondolom akkor, amikor a pool vált éterről zillikára vagy inkább vissza, de nem mindig. Zil alatt egyébként felmegy a 3 kártya hash 208 környékére, étert amúgy 187 környékén bányászik.A kártyák nincsenek túlhúzva, de így beállítani is kín őket, mert pl. ha a kettes kártya feszéből lejjebb veszek vagy növelek, akkor a nullás kártya hash esik be, ha az egyes memóriáját állítom, változik a kettes teljesítménye. Érdekes módon csak az AMD hülyéskedik, másik rig NVidia, ott meg se rezdül, legfeljebb századnyit. Remélem érthetően írtam le. Mi a fene a jelenség oka?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák