Új hozzászólás Aktív témák

  • fireman123

    őstag

    válasz ferni #56645 üzenetére

    Hosszútávon nézz körül nvidia fronton is, amint vége az eth túrásnak hátrányban leszel amd-vel, az nvidiákkal nagyságrenddel többféle coint lehet bányászni rentábilisan, ...csak a pénztárca lehet a határ :) , ...de én most biztos nem építenék riget (rigeket) ilyen gpu árakon, majd ha lecseng a mostani bullrun a gpu-k (rigek) ára is jelentősen fog csökkenni, és onnan kezdve éri meg bányászni a következő ciklusra, a ciklus alján kell beruházni és elkezdeni a bányát és gyűjteni a coinokat ...senki nem tudja meddig fog tartani a mostani ciklus és mikor esik be, ..érdemes nézegetni a historikus diagramokat, már a 4. ciklus megy és nagyon hasonló a kifutásuk eddig, ...nyilván akinek van rigje vagy 1-2 gpu-ja az bányásszon most 1000el, de most gondolkodni beruházáson nem biztos, hogy nyerő dolog, ....de akár össze is jöhet, hidd el tapasztalatból beszélek, én is rosszkor kezdtem el az előző ciklus tetején és 1-2 évig alig jött ki az áram, nem adtam el semmit 3 évig így jó sok coin összejött mostanra és most persze jól állok, de az áramot finanszírozni kellett 3 évig ami most nyilván busásan megtérül....szóval gondold át, de mindenki maga dönt.

    #GERiLLA83: nagyobb poolon sűrübben jönnek a blokkok, persze minden blokkból kevesebb jut, mint egy kis pool ritkább blokkjainak rewardjából, .....de talán egyenletesebb a luck.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák