Új hozzászólás Aktív témák

  • mihione

    őstag

    válasz Reggie0 #56556 üzenetére

    Sziasztok!Szabadido hianyaban es 2 kisgyerek mellett gondoltam ideje lenne valami hasznot csinalni az amugy csak kikapcsolt allapotban piheno vasbol.Igy 2-3 napja elkezdtem banyaszni a nicehash progival,mar minden be van love faszan,termel is a gep a maga modjan,viszont az a resz nem annyira vilagos nekem hogy hogyan is tudom nicehash walletrol kivenni a lovet,odaig megvan hogy coinbasere erdemes utalni mert annak nincs dija,onnan pedig mehet mar bankszamlara bar lattam valami eur withdrawot opciot is nicehashon belul...
    Illetve az sem tiszta h milyen koltsege van a kiutalasnak,coinbaseig semmi,onnan a kiutalas separa valam 1 eur alatti osszeg remlik es a fogadast lattam masik topicban otp szamlra 765 ft.Szamitasaim szerint kb havi 35k a nyereseg,en ho vegen gondoltam kivenni.A nicehash bitcoinban fizet igy jelenleg bitcoinban van az eddigi termelesem.Tudom hogy kispalyas vagyok az itt levo tagok tobbsegehez kepest,de par tipp,trukk jol jonne hogy lehet maximalizalni a nyereseget,gondolom a nicehast alapban erdemes lenne kihagyni... ;]

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Új hozzászólás Aktív témák