Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    Blockstock, Blockben
    OneCoinba se tudtak berántani, de ezek is oltári nagy MLM kamunak tűnnek.
    Ilyen levelet kaptam, érdekességképpen:

    "Szia XY!

    Magával a Block Stock aranyfedezet alapú kriptovaluta megvásárlásával leszel részvényes. 1,5 millió db értékesíthető belőle, 350.000 db-ot a tulajdonosi kör megtart magának, így összesen 1,8 millió db Block Stock lesz.
    Amikor elindul a kripto kereskedelem, várhatóan az idén novemberben, onnantól kezdve a napi kereskedelem 1%-os jutalékának a 60%-át osztják szét az 1,8 millió db Block Stock tulajdonos között.

    Én novemberben vásároltam 203 db-ot még 16,7 EUR/db áron.
    Most már közelít az árfolyama a 22 EUR-hoz.

    A hét közepén napi 14 milliárd USD volt a kroptokereskedelem.

    Ha az egyetlen uniós kriptobankban csak napi 3 milliárd USD forgalom lesz, annak a napi banki jutaléka 30 MUSD, annak a 60%-a oszlik meg a Block Stock tulajdonosok között, ami 18 MUSD, az egy érmére eső összeg ebben az esetben napi 10 USD.

    50 db Block Stock vásárlás felett ÁFA mentes az ügylet.

    Tehát csak annyit kell tenni, hogy a személyi igazolvány és a lakcímkártya szkennelt változatával be kell magad azonosítani és már egy egyszerű banki utalással meg is tudod vásárolni a Block Stock érméket.

    Magyar nyelvű a weboldal, teljesen korrekt banda, amennyiben egyéb kérdés merül fel, üljünk össze, megbeszéljük.
    Az ajánlói jutalék 10%, a második vonalban 5 %. Utána nincs jutalék, mert az lenne a piramisjáték kategória.
    Közvetlen bankkártya igényelhető hozzá, így a jutalék EUR-ban rendelkezésre áll, költhető.

    Üdv.: XY"

    Gondolom, itt is úgy van, hogy ha nagyon fel akarja az ember kutatni, nem sokat tud meg a "fedezetnyújtó" "pénzintézet" kilétéről, stb.
    Az viszont undorító, hogy jópár netes portál nyomtatja ezt is (gondolom, jó kis pénzt kaptak érte)

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák