Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Danex #36768 üzenetére

    inkább nem értetted mire céloztam az utolsó mondattal...

    nagyjából értem a dolgokat, nem állítottam hogy profi vagyok benne,1)

    2) mint írtam kísérleti jelleggel orientálódok jelenleg a CPU-s bányászat felé...pusztán kíváncsiságból,hisz ugye felugrott a hír hogy ez meg az oldal látogatáskor bányászik. mivel ezzel BTC-t nem lehet, leginkább arra vagyok kíváncsi hogy 1 adott userből mennyi hasznot(csúnyaszám,csúnyaszám), profitot(hú,ez is csúnyaszám)... támogatást tudnak kipréselni,mondjuk 2-3óra alatt... illetve mennyi idő alatt lehet x ¢-et(esetemben forintot) összekaparni.... már lassan 1 hónapja tesztelek...itthon is, meg melóban is, itthon van egy core2duo-s laptopom,a cégnél vagy egy DualCore meg egy i3+2*HD5450... jelenlegi állás alapján amit már tudok,hogy a i C2D T7200 max.28H/s-re képes, a i DC 20-21H/s-re(pedig modernebb és újabb), az i3 50H/s(4maggal), a HD5450 25-30H/s/db ... mind Normál feletti prioritáson Monero bányászással...1 hónap alatt szakasos kaparással 0.00026XMR-t kapart össze...1hónap alatt, az újabb tesztet ma csináltam,1perc alatt 0,000000097475XMR-t bányászott ki a procim Normál feletti prioritással MineGate-el... hm... a következő teszt a legkisebb prioritással fogom kipróbálni...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák