Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Ma át kellett költöztetnem a gépet, mert belakta valaki az eddig otthonául szolgáló helységgel szomszédos szobát, ahova átszűrődött a zaj (amiatt néhány éjszakára, míg nem volt kedvem/időm időm pakolni, visszavettem kicsit az órajeleket ~1000-ről ~880-ra és 85 helyett 93 fokos célhőmérsékletet állítottam be, hogy halkabbak legyenek és ne zavarják a szomszéd szobában alvó álmát).

    Ami költözés közben kiderült és feltűnt az eddig működő gépen:
    - egy USB-s riser láb bele volt égve a PCI-E foglalatba (volt egy tartalék)
    - az egyik 290X hátáról lemorzsolódott pár apró kondi/ellenállás

    Szóval órákon át kínlódtam, hogy miért nem megy az egyik helyen szétszedett, másikon összerakott gép, és most egy riser-el, illetve egy 290X-el szegényebb lettem. Ez szerencsére épp a kiskergaros példány (a legelső kártyám, amit eredetileg még játékra vettem használtan).

    Azért szép, hogy egészen a régi helyén történő lekapcsolásig nem volt semmi baja, de amint mozgatni kezdtem, lemállott róla pár apróság. :))
    (Később is simogattam ott finoman az ujjammal, és még több lerepült a környékről.)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák