Új hozzászólás Aktív témák

  • ilor14

    tag

    Üdv mindenkinek!
    Most vettem egy LG 42LM620S-t, eddig nagyon megvagyok vele elégedve. Nagyon szép tv és nagy, a képe szép a 3D is nagyon jó! Xbox-hoz vettem és ott is jól funkcionál! A PCDreamshoptól vettem. Kedden rendeltem és péntekre kértem, azt mondták, hogy nem jó majd csak jövőhét péntekre hozzák, ehelyett hozták ma, kedden :D Ez pozitív csalódás volt. :)) Ma reggel 11 fele hozta az "egyén" a TV-t, ilyen rendes szállítót még nem láttam! Nagyon udvarias és rendes volt. Közvetlen módon beszélt velünk, nem volt tolakodó és nem rögtön a pénzt kérte. Beüzemeltette a TV-t és megmutatott néhány dolgot, hogy mit hogy kell. Megmutatta, hogy milyen a 3D hogy kell bekapcsolni stb. Hozott egy pendrive-t is amin megmutatta, hogy milyen a Full HD tartalom és egyebek. Elmondta, hogy, ha bármi baj lesz csak szóljunk nekik és segítenek. 4 DB szemüveget adtak a tv-hez és az ajándék 3 kábel is jó :) .
    Ha rendeltek TV-t én ajánlani merem, hogy a PCDreamshoptól rendeljétek, mert nagyon megbízható cég és a futár is nagyon udvarias és rendes volt :B :B :C :C

Új hozzászólás Aktív témák