Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Winner_hun #21811 üzenetére

    1. hát mit csináljak, harapjam meg? :) Ja, egyébként próbáltam, nem jött be.
    2. okos enged alapon ott hagyom, igen... ha együtt van egy másik kutyával, az is először harapdálja, ha pofátlanul az arcába mászik, majd megpróbálja ott hagyni... egyedül a kiközösítés van rá hatással, a kutya nem nyer, mert nem fogok játszani vele, csak mert azt akarja (ugyanis játékból cseszteti a kezem, nem támad - mostanra rájöttem, hogy egyszerűen játszani akar, nála ez egyenlő azzal, amikor hozza a labdáját, s van, amikor inkább azt csinálja)

    Meg aztán teljesen más az otthoni viselkedése, máshogy viselkedik a kutyaiskolában, ahol hatással van rá a többi kutya, s megint máshogy viselkedik az utcán.

    Fura lenne egyébként olyan videóból tanulni, ahol a minőség ellenére is látszik, hogy szegény kutya túl van etetve. De nagyon. A beagle hízékony fajta, főleg persze a falánkságából adódóan, így én például konyhai mérleggel mérem ki a kajáját.

    jer1cho: de, neveletlen lenne akkor is, ha köréd állnának. Ha te ott vagy és nem adsz neki parancsot, egyszerűen nem lehet agresszív, nem támadhat.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák