Új hozzászólás Aktív témák

  • zeus_2k14

    senior tag

    Sziasztok.

    Pár napja feltettem ide már egy kérdést. Azt inkább hagyom, a mostani bicajom mellé veszek inkább még egyet. Kb másfél évig nem bicóztam normálisan, csak havonta 2x-3x. Sajnos történt velem egy baleset. A térdembe el szakadtak a szalagok, ezért orvosi javaslatra bicóznom kéne napi 3-5 km-ert. Ezért szeretnék venni még egy bicót a mostani mellé.

    Sajnos döntésképtelen vagyok, mivel nem tudok nagyon dönteni :/ Olyat akarok, amivel tudok normálisan haladni úton, illetve nem szakadok meg mikor tekerem. Későbbiekre is akarok gondolni, tehát az asszonypajtással elmenni tekerni egyet, akár erdő, akár egy tavat körbetekerni , tehát nem csak az út maradna. Kicsit hülyén irtam le, sajnos sietek :D Bocsánat :D

    Ezeket néztem ki, igaz ez között van Fitness kerékpár és Cross is. Gondolom kell a test magasság és a súlyom is. 174 Cm vagyok és 67 kg. Köszönöm :)

    Fitness :
    [1]
    2
    3
    4

    Cross :
    1

    Nos ezeket néztem ki , amiket ide megosztottam. Ezekről mi a véleményetek? Pozitiv - negativ stb. Mást is meghallgatok. Köszöntem :)

Új hozzászólás Aktív témák