Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiel Ston

    senior tag

    Sziasztok!

    Pár hete találtam rátok itt a fórumon. Még ismerkedek még mindig...elolvastam az összefoglalót, nézek még mindig óriás szemekkel, hogy akkor mi is lenne számomra a jó megoldás. Szeretném "magasabb" szintre emelni a kávézási szokásaimat, és szeretném ha még jobb élményt adhatna ez a szokásom számomra és feleségem számára.
    Itthon van sima kotyogós kávéfőzőnk, és van kapszulás nespresso kávéfőzőnk egyaránt.
    Összefoglalóból még mindig számomra sötét a dolog, hogy most milyen gép az ami jó lehetne számomra. Ezért elnézést a kérdésért, tuti biztos hogy feltették már az ajánlott gépek kérdését előttem is páran. Viszont én is megteszem ezt.
    Létezik e olyan kávéfőző (automata akár) ami darálós és főz is és jó minőséget képvisel? Árviszonylatban ~100-150ezer körül.
    Ha nincs kompakt kiszerelésben ilyen az sem baj, veszek külön külön kávédarálót és kávégépet egyaránt. Csak szeretnék konkrét típust kérni eszpresszo készítéséhez mi az ami ajánlott a fenti árviszonylatban? Típusok jöhetnek minden mennyiségben. Köszönöm előre is.

Új hozzászólás Aktív témák