Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Ábi #30150 üzenetére

    "Vettem náluk IMS 200-as felsőszűrőt. Az nagyon profi cucc!"

    ellenpélda a nálam lévő dalla cortés ims 200-as, ami egyszerűen nem akkora, mint állítják róla és egyébként most raktam el végleg, mert a méretmizériától függetlenül is csatornásít (mondjuk ebből semmi sem következik egy másik típusú ims 200-ra nézve). de ellenpélda valamelyest a simonelli ims 200-as is, ami nem fog rá olyan határozottan a vízterítőre, mint a sima ipari és nem is ad sík felszínt felcsavarozás után (a sima ipari igen).

    "VettemIMS simpla szűrőt is. Nagyon megérte az árát. 7-7,5 g-ból olyan kávékat csapolok vele, mint más hagyományos mosóp, azaz szűrővel 9-11 g-ból se. Azt nyugodtan vedd meg szerintem."

    tudja a szimpla vst és a szimpla utángyártott vst is (+ 41 mm-es tamper), bár emlékeim szerint 9,5 grammal. ez utóbbit persze nem akkora élmény kézbevenni, de a különbséget én sosem tudtam kikóstolni.

    "A VST-hez képest én úgy tapasztaltam, hogy a gyümisek jobban szétválasztódnak az IMS-sel."

    ha úgy tapasztaltad, úgy tapasztaltad. mondanám, hogy megeszem a kalapom, ha vakteszten ebből bármi kijönne, de tenni lusta vagyok egy ilyen tesztért.

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák