Új hozzászólás Aktív témák

  • adpeter

    tag

    Egyik ismerős megkeresett,hogy lecserélné a régi gépét. Ajánlottam neki párat a megadott árig.
    Belevettem a listába a Barista szaküzlet által újonnan forgalmazott egykaros PID-es Lelitet.
    Képről ezt választotta,de mivel nem ismertem a gépet,mondtam neki,hogy óvatosságból megnézem.

    De jól tettem! TE ÚRISTEN!
    165.000 forintos gép. Gyári PID.
    A kar 57-es szűrőket fogad. Leveszem....kb 10deka párizsi érzetre,de lehet sokat mondok. Full fém,mondja a srác. Szegény,nem akartam kiábrándítani...pár milliméter vastag, valami.... érzetre alumínium vagy bakelit fémbevonattal! :DDD

    Oké,kar vissza,óvatosan......puff kb 90 fokot fordítok a karon...ja nem! A géppel együtt! Bazzz....jó ha van 2 kg a gép. Oké....újra....óvatosan,gépre rátart.....éééés NYEKLIK AZ EGÉSZ HÁZ B@..MEG!!! Ilyen nincs!!! és mégis van. :(
    Érted haver?? Látszik,hogy csavarodik,deformálódik,nyeklik az egész!!
    Mivel láttam,hogy nem kandikamera,a srác meg nagyon rendes volt,így inkább udvariasan elköszöntem.
    "holnap hozom a pénzt és viszem" mondtam lányos zavaromban!

    Meg sem álltam a a Momenti-ig. GC-a puttonyba! PID bele és örök gép,normális anyaggal!

    "-De nem én vagyok a messiáááááás!!!" "-De te vagy a messiás, hidd el, én csak tudom, követtem már egy párat."

Új hozzászólás Aktív témák