Új hozzászólás Aktív témák

  • DaWe94

    senior tag

    No hát pár nap iOS 10 beta használat után meg tudom osztani a tapasztalataimat Én is ha érdekel valakit. Jelentős negatívumot nem nagyon észleltem a használat során. Nem nagyon találkoztam mikrolaggokkal sem. Gyors, helyenként még gyorsabb is mint a 9.x.x. A kamera semmivel nem lett sötétebb mint előtte, a képek minősége is változatlan. Wifit nem dobálta el soha, a mobilnetnél pedig egyedül utazás közben tapasztaltam azt hogy mintha kicsit nehezebben állna át 3G-ről 4G-re. Safariban valamiért továbbra sem akarja követni az írásomat, de gondolom ezt orvosolják még. Az üzemidő kb változatlan a 9hez képest.
    A videók lejátszásakor viszont akadnak néha érdekességek pl a fb appban, mert hiába lépek ki egy videóból, ha nem állítom le akkor megy tovább a háttérben, bárhova navigálok az appon belül... de ez a böngészőnél is előjött úgyemlékszem. Egy ilyen félig beragadt videó el is cseszte tegnap a médialejátszás hangját.. bármit akartam elindítani (zene,videó), csak ilyen sercegő-recsegő hangot adott ki a hangszóró, ami a legalacsonyabb hangerő szinten is qrvahangos volt. :D Egy home-power kombó segített csak.
    A messenger értesítési hangja is a napokban gondolt egyet és a régi iphoneos üzenethangot nyomta. Ezt is orvosolta egy resi. Most pedig úgylátom, hogy az állapotsáv tűnt el a főképernyőn na mindegy.... :D
    A fentebb említett dolgok ellenére, szerintem teljesen jó állapotban van már a rendszer, ha valaki kíváncsi rá, tudom neki ajánlani. :D Kellemes csalódás volt számomra... kicsit féltem is tőle azok után hogy voltam windows insider és használtam xiaomi telefont is dev rommal.... de hát ez más OS... :D
    Ja igen és 16GB-os SE-m van.csendes home gombbal,sárgulásmentes kijelzővel,normális némítógombbal és pormentes kamerával... már ötödik hónapja... :D

Új hozzászólás Aktív témák