Aktív témák

  • rolcsibácsi

    őstag

    válasz bmwk1200s #368 üzenetére

    4.2 alatt tobb dolog van optimalizalva a cydiaban, de persze a legjobb dolgok mind frissitve vannak. a4.3 nem egy nagy lepes, ezert csak par olyan app van ami minimumnak a legujabbat igenyli. mondjuk reg volt mar 4.2 a telomon ugyhogy nemtudom azon is voltak e ilyen beakadasok. nem mindig csinalja csak ha futnak dolgok a hatterben.. valahogy jobban is megoldhatnak ezt a multitaskos dolgot.. most az osszes appot ami van a telon, elinditottam es megnezem hogy birja reggelig. 23:00kor vettem le 100%al a konektorrol. en az osszes appnak engedem hogy hayznalja a helyzetemet es a pusht ha van. kb 50-60 app van most rajta. annyira nem hianyzik a jb. igyis ki tudom hasznalni mert van jo par appom. nem teszem vissza a 4.2-t, vegulis ez is jo. elonye nekem pl az hogy a videok streamelesenel ossze lehet pinch and zoomolni a videot ugy hogy latszodik a cimsav, hogy a videokat lehet finoman is tekerni mint az ipodban, sztem gyorsabb valamivel a safari is a 4.3tol benne levo turbo miatt (nemtom most mi a pontos neve, talan nitro..)
    meg mar unom mindig ujratenni is... nincs ezzel baj.

    nemtom ki irta h nincs flash: annak annyi h az rtl most pl nem flashel nyomja a videokat hanem silverlighttal. ha lenne flash attol azt meg nem tudna lejatszani sajnos. amugy mennek a vimeos videok is, meg eleg sok oldal videoi tamogatottak. videanak is van iphoneos oldala.. nemkell mindenhez flash.. en sem ertem miert nem tudjak megoldani, de annyira nem hianyzik..

    sztem gazabb hogy meg mindig ennyi kockas reszt latni a safariban ha gyorsan gorget az ember..

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák