Új hozzászólás Aktív témák

  • SzlobiG

    félisten

    Volt ma időm és gondoltam delidelem a cpu-t mert nagyon forró hát kezdek kiöregedni már úgy érzem ezekből a mókolásokból. :D

    Nagy nehezen leszedtem a kupakot összerak indít épphogy megindul a venti majd meg is áll. Na mondom ennek annyi megsérült vhol a cpu szétkapom látom, hogy a kupak alatt lévő felkeményedett pasztából egy kis darab bele esett a foglalat közé és egy láb nem érintkezett a cpu-val. Megint összerak indít örül, erre fél perc után lekapcsol a gép túl melegedett...Megint szétszed liquid pro-t tettem a kupak és a mag közé, de úgy látszik nem volt jó az érintkezés így lecseréltem mx4-re. Ezek után már jó lett fut a teszt isolyan 5-10 fok között nyertem még ezzel a kis hűtővel is.

    Viszont akárhogy nézem egy nagyobb komolyabb szellőzésű ház kéne+ egy sokkal nagyobb hűtő borda is. Már 1.171 feszen vagyok aida így is 80 fokig felmegy. :D

    3770k viszont rohadt jó volt liquid pro a magon és a blokkon is 4.5GHz-en 60-70 fok linx-el. Igaz ott egy komoly víz volt alatta.

Új hozzászólás Aktív témák